صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ١٠ آبان ١٣٩٩
اخبار > نشست خبری سرپرست شبکه بهداشت و درمان شوط با اصحاب رسانه


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش حبیبی از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شوط

نشست خبری سرپرست شبکه بهداشت و درمان شوط با اصحاب رسانه

این نشست خبری به منظور آشنایی و تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان به منظور اطلاع رسانی در مورد بیماری کووید 19 در مورخه 26 شهریور 99 در شبکه بهداشت و درمان شوط بود.

در ابتدا دکتر رضائیه آزادی ضمن خوش آمد گویی به اصحاب رسانه و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای رسانه گفت: بهداشت و درمان در نظام سلامت نقش بسیار مهمی را برعهده دارد ، لذا با حفظ ارتباط موثر در اطلاع رسانی درست  به مردم باید تلاش و کوشش گردد.

سرپرست شبکه ضمن تقدیر از زحمات و تلاش رسانه ها در اطلاع رسانی اخبار درست ادامه داد: شما خبرنگاران و اصحاب رسانه توانستید وظیفه خود را در مسیر اطلاع رسانی مناسب، ارائه آموزش درست و ترویج فرهنگ سلامت به خوبی انجام  دهید و در ایجاد همدلی و همراهی، نقش موثری را ایفا نمایید با توجه به اینکه مردم یکی از اصلی ترین مخاطبان رسانه ها هستند ، لذا می بایست فرهنگ سازی و تغییر باورها توسط شما خبرنگاران انجام شود چرا که در کنار تلاشهای بی شائبه کادر درمان، همدلی و درک درست مردم  در کاهش بار بیماری کرونا بسیار تعیین کننده است.

در ادامه جلسه  دکتر رضائیه آزادی در مورد بیماری کووید-۱۹ و اقدامات انجام یافته و وضعیت شهرستان مطالبی را ارائه و به پرسش خبرنگاران پاسخ دادندو از زحمات و تلاش خبرنگاران و اصحاب رسانه تشکر نمود.٢٣:٣١ - پنج شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ٣٢٩٣٨    /    تعداد نمایش : ١٣١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج