صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ١٦ آذر ١٣٩٨
اخبار > اتمام فوندانسیون ساختمان خیر ساز دیالیز ارومیه / بزودی عملیات اجرایی پروژه ساختمان دیالیز سلماس مجددا آغاز بکار می کند


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری وب دا آذربایجان غربی

اتمام فوندانسیون ساختمان خیر ساز دیالیز ارومیه / بزودی عملیات اجرایی پروژه ساختمان دیالیز سلماس مجددا آغاز بکار می کند

مهندس متاعی رئیس هیات مدیره مجمع خیرین سلامت استان در گفتگویی با خبرنگار وب دا گفت : خدا را شاکریم بزرگترین پروژه مجمع خیرین به نام دیالیز شهر ارومیه واقع در بیمارستان طالقانی را از یکماه پیش شروع کردیم و در عرض این یک ماه خاکبرداری انجام شده و مقداری هم از تاسیسات مجددا جا به جا گردید و عملیات آرماتور بندی ، بتون مگر و قالب بندی به اتمام رسیده و امروز شاهد بتن ریزی این مجموعه هستیم.

وی افزود: این یک ماه شاید به نظر همه ما به اندازه یک  روز گذشت . عمر انسان به همین ترتیب میگذرد و از این عمر باید به اندازه کافی در اجرای کارهای خیر ،کمک رسانی به همشهریان بصورت بهینه استفاده کنیم.

مهندس متاعی اضافه کرد: ما تا آخر آبانماه برنامه داریم که دیوارهای بتنی و حائل ها انجام شود و تقریبا ساختمان را ایزوله کنیم و در موقع بارندگی نگرانی نداشته باشیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما که برنامه های مجمع برای پروژه های نیمه کاره سایر شهرستانها چیست؟ گفت: بنده در مراسم برنامه کلنگ زنی هم عرض کردم ما سعی مان بر این است که مراکز دیالیز را در شهرستانها پخش کنیم و بار ارومیه را کم نمایم یکی از این پروژه ها، پروژه سلماس می باشد که نیمه تمام هست. خوشبختانه بررسی های اولیه انجام شده و محل دو سه بار مورد بازدید قرار گرفته و روز چهارشنبه آینده ما به همراه 12 نفر از اعضای خیرین سلامت همراه با فرماندار،روسای مراکز درمانی و خیرین سلماس جلسه ای خواهیم داشت و انشاا... بعد از چند روز دیگر پروژه ساختمان دیالیز سلماس استارت زده شود و بعد از آماده شدن فضاهای فیزیکی طبیعتا دست دانشگاه و بقیه مراکز باز خواهد شد از اینکه در تجهیز بیمارستانها بتوانند از وزارتخانه و هیات امنای ارزی امکاناتی بگیرند و هریک از خیرین تمایل داشته باشند که به این مراکز کمک کنند، چون دستگاههای دیالیز انفرادی هست و در حد صد تا صدو پنجاه میلیون تومان می باشد می توانند کمک کنند و در تجهیزش سهیم بوده و مشارکت داشته باشند.


 


١٧:٥٢ - يکشنبه ١٢ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٢٧٠٩٨    /    تعداد نمایش : ٢٤١


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1398/08/13 11:7
0
0
عملیات آماتور بندی?!!!!! عملیات آلماتور بندی صحیح است!

از توجه تان بسیار متشکرم البته بنظر می رسد واژه آرماتور بندی صحیح باشد که آماتور بندی نوشته شده بود و اصلاح شد . با سپاس


نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج