صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ١٦ آذر ١٣٩٨
اخبار > برنامه مداخله ای ارتقاء سطح بهداشتی تالارهای شهرستان ارومیه عملیاتی گردید


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش صالحی روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان ارومیه

برنامه مداخله ای ارتقاء سطح بهداشتی تالارهای شهرستان ارومیه عملیاتی گردید

جلسه هماهنگی کارشناسان محیطی برنامه مداخله ای ارتقاء سطح بهداشتی تالارهای شهرستان ارومیه در محل سالن اجتماعات این مرکز برگزار گردید .

به منظور ارتقاء سطح بهداشتی تالارهای شهرستان ارومیه برنامه مداخله ای از طرف واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان ارومیه طراحی و بعد از بررسی های کارشناسی توسط کارشناسان ستادی این مرکز ، امروز با حضور کارشناسان بهداشت محیط مراکز درگیر برنامه عملیاتی گردید.

خسروی پور معاون واحد بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت شهرستان ارومیه دراین جلسه با اشاره به پایان ماه محرم و صفر و شروع فعالیت تالارهای عروسی و اوج مراسمات توجه به سلامت همگانی و رعایت موازین بهداشتی در این اماکن را لازم و ضروری دانست .

وی همچنین، ارتقاء سطح بهداشتی تالارهای فعال در سطح شهرستان ، گسترش هماهنگی بین بخشی ، افزایش تعداد و زمان بازرسی از تالارها و ایجاد وحدت رویه بین همکاران را از جمله اهداف اجرای این برنامه عنوان نمود.

تبیین اهداف و نحوه اجرای برنامه ،تقسیم وظایف بازرسان بهداشت محیط  و نحوه هماهنگی همکاران با ستاد  و سایر ارگانها از جمله موارد مهمی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 


١٩:٠٢ - شنبه ١١ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٢٧٠٧٦    /    تعداد نمایش : ١٦٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج