صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ١٠ آبان ١٣٩٩
اخبار > برگزاری شانزدهمین جلسه شورای هماهنگی ، پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس شهرستان ماکو


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش قهرمان زاده مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ماکو

برگزاری شانزدهمین جلسه شورای هماهنگی ، پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس شهرستان ماکو

در راستای مقابله با بیماری کووید 19 ، شانزدهمین جلسه شورای هماهنگی ، پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس شهرستان ماکو به ریاست سرپرست فرمانداری و با حضور مدیر و مسئولین شبکه بهداشت و درمان و سایر مسئولین ادارات و نهادهای ذیربط در محل فرمانداری برگزار گردید .

قربانی سرپرست فرمانداری ماکو با بیان اینکه از هفته چهارم شهریور شیوع ویرروس کرونا در شهرستان با خیز شدیدی روند صعودی به خود گرفته و ما هر روز شاهد افزایش تعداد مبتلایان و موارد فوتی هستیم گفت : در حال حاضر رعایت پروتکلهای بهداشتی برای همه شهروندان یک مسئولیت قانونی و شرعی است .

وی با تأکید بر افزایش نظارت و بازرسی بر نحوه رعایت پروتکلهای بهداشتی در سطح دستگاههای اجرایی ، صنوف و بانکها گفت : رعایت کمتر پروتکلهای بهداشتی و همچنین تجمع بیش از حد مقابل صرافی ها ، بانکها ، مراسمات تشییع و ترحیم از جمله عوامل مهم سرعت شیوع بیماری در شهرستان است که در صورت جدی نگرفتن موضوع شرایط بسیار سختی را تجربه خواهیم کرد .

سرپرست فرمانداری ضمن تسلیت به خانواده های عزاداری که عزیزان خود را از دست داده اند ، اظهار داشت : بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و همچنین و مقابله با شیوع بیماری لازمست خانواده های معزا  از برگزاری هرگونه مراسم ترحیم ، سر قبری و درج تاریخ بر روی آگهی به جد خودداری و حداکثر با حضور ده نفر از اقوام درجه یک ، مراسم تدفین را برگزار نمایند .

دکتر صمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان ماکو هم در این جلسه با تقدیر از مجموعه دستگاههای اجرایی و شهروندانی که با رعایت پروتکلهای بهداشتی خادمان خود را در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا یاری می رساند گفت : با افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در هفته های گذشته نرخ رشد ابتلاء در شهرستان ماکو به 71 صدم رسیده است .١٢:٣٢ - چهارشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٣٣٥٤٨    /    تعداد نمایش : ٥٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج