صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ١٠ آبان ١٣٩٩
اخبار > پلمب ۳ واحد از آموزشگاه های آزاد علمی به علت عدم رعایت پروتکل بهداشتی در بوکان


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان بوکان

پلمب ۳ واحد از آموزشگاه های آزاد علمی به علت عدم رعایت پروتکل بهداشتی در بوکان

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پیرو آخرین مصوبات جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا؛ بر نظارت و کنترل واحد های صنفی و آموزشگاهی سطح شهرستان با هدف بررسی و پیگیری روند رعایت پروتکل های بهداشتی توسط گشت سلامت ۳ واحد آموزشگاه آزاد علمی به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط اکیپ سلامت پلمب گردید.

ایزدمهر با بیان اینکه نظارت و کنترل بر آموزشگاه‌ آزاد علمی سطح شهرستان با هدف بررسی و پیگیری عدم فعالیت آن‌ها به عنوان یکی از مصادیق مشمول محدودیت‌ها توسط گشت سلامت انجام گرفته و در این راستا به دلیل سرپیچی از مصوبات ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کرونا و اجرای محدودیت‌های کرونایی این آموزشگاه ها پلمب گردید.

ایزدمهر در ادامه افزود: به منظور قطع زنجیره بیماری نیازمند مشارکت آحاد جامعه می باشیم و با توجه به اعلام و هشدار های قبلی در صورت مشاهده هر گونه تخلف برابر مقررات و مصوبات ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا اقدام خواهد گردید. لذا از کلیه  همشهریان محترم تقاضا می شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی و یا عدم رعایت پروتکل های بهداشتی مراتب را از طریق سامانه کشوری ۱۹۰ یا شماره ۴۶۲۳۴۰۶۶ به مرکز فوریت سلامت محیط و کار مرکز بهداشت بوکان اعلام نمایند.١١:٤٦ - سه شنبه ٢٢ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٣٣٥١٦    /    تعداد نمایش : ٨٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج