صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨
اخبار > جوابیه شبکه بهداشت و درمان بوکان


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش بهرامی آذر مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

جوابیه شبکه بهداشت و درمان بوکان

شبکه بهداشت و درمان بوکان  برای انتشار دو خبر در فضای مجازی جوابیه صادر کرد .

در پی انتشار اخباری تحت عنوان " اعزام آمبولانس به تهران جهت انتقال بیمار  و موضوع واگذاری پارکینگ بیمارستان شهید دکتر قلی پور " در بعضی از پایگاه خبری درفضای مجازی و به جهت تنویر افکار عمومی مراتب به شرح زیر اعلام می گردد؛

 

۱- در رابطه با موضوع اعزام آمبولانس به تهران :

مادر یکی از همکاران زحمتکش که دچار بیماری سرطان بوده و حال عمومی بسیار نامناسبی داشت ، لازم بود جهت ادامه درمان به پزشک معالجشان در تهران مراجعه نماید .

با توجه به حال عمومی بسیار نامناسبشان ، می بایست با آمبولانسی مجهز اعزام میشدند که متاسفانه آمبولانس موجود در بخش خصوصی فاقد امکانات لازم برای اعزام این بیمار بود . در نهایت با توجه به موارد فوق ، تصمیم به همراهی همکار و مادر عزیزشان گرفته شد . بیمار به بیمارستان میلاد تهران منتقل و تحویل بیمارستان داده شد ، متاسفانه بعد از کمتر از دو ساعت  این بیمار در همان بیمارستان فوت نمودند و این در حالی بود که هنوز آمبولانس به سمت بوکان مراجعت نکرده بود .

پس از اطلاع از این موضوع به همکاران سپرده شد که جنازه را تحویل گرفته و با همان آمبولانس به شهرستان بوكان انتقال دهند .

 

۲- در خصوص بحث واگذاری پارکینگ بیمارستان شهید دکتر قلیپور بوکان به بخش خصوصی:

به استحضار میرساند ،در راستای حفظ شان بیماران و مراجعین عزیز به بیمارستان و رفع مشکل گره های ترافیکی در محوطه بیمارستان که بعضا حتی مشکلاتی را برای دسترسی آمبولانسهای حامل بیماران به سایت و سکوی اورژانس پیش می آوردند ، شبکه بهداشت و درمان شهرستان موفق به اخذ مجوز لازم برای واگذاری مدیریت محوطه و پارکینگ بیمارستان از دانشگاه گردید .

مدتی پیش این شبکه اقدام به انجام فرایند مزایده بین پنج متقاضی نمود که در نهایت با توجه به شرایط پیشنهادی سه مورد از آنها که منطبق بر شرایط و دستورالعمل دانشگاه نبودند ، حذف و دو متقاضی باقی مانده از نظر تعدادی به حد نصاب نرسیدند و به همین سبب قرار است پس از اطلاع رسانی مجددا مزایده بین متقاضیان بعمل آید . لذا شبکه بهداشت و درمان  مجددا با اطلاعیه رسمی  جهت فراخوان و دعوت از شرکت های واجد شرایط اقدام خواهد نمود.

 


١٨:٢١ - پنج شنبه ١٧ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٨٥٩    /    تعداد نمایش : ٢٥٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج