صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٩
اخبار > کلنگ زنی ساختمان سی تی اسکن در شهرستان اسنویه


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اشنویه

کلنگ زنی ساختمان سی تی اسکن در شهرستان اسنویه

پنجشنبه 9 مرداد ماه ساختمان سی تی اسکن اشنویه با حضور فرماندار؛اعضای شورای تامین،خیرین شهرستان، مدیر شبکه و مسولین در محل بیمارستان جدید اشنویه کلنگ زنی شد.

در ابتدای مراسم دکتر افشنگ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از حضور خیرین با ارایه گزارشی از وضعیت شورای خیرین سلامت گفت: خدا را شاکرم بعد از تلاش چندین ماه اعضای شورای خیرین توانستیم امروز کلنگ ساختمان سی تی اسکن را انجام دهیم.

دکتر افشنگ افزود: امیدواریم با همکاری و همراهی خیرین که همیشه یاری دهنده شبکه بهداشت و درمان شهرستان اشنویه بودند بزودی با حضور همین جمع و دیگر خیرین شهرستان شاهد افتتاح ساختمان سی تی اسکن که یکی از نیازهای به حق مردم شهرستان می باشد باشیم.

در ادامه مراسم حاج ماموستا خاتمی امام جمعه و رییس خیرین شهرستان ضمن قدردانی از حاضران در مراسم اظهار داشت: بی شک ساخت ساختمان سی تی اسکن یادگاری ارزشمند از طرف شما خیران برای اخرت می باشد .

وی افزود: همانگونه که در جریان هستید، بیمارستان بدون سی تی اسکن بخشی از خدمات آن ناقص است که با ساخت آن این مهم به سرانجام خواهد رسید.

در ادامه مراسم محمود روشن بین مدیراجرایی پروژه و از اعضای شورای خیرین با ارایه گزارشی از برنامه ساخت ساختمان سی تی اسکن اظهارداشت: امروز حضور شما سروران باعث دلگرمی،انگیزه و قوت قلب بیشتر در من شد که با ایمان و قدرت بیشتر در پی ساخت ساختمان سی تی اسکن باشم .

سپس فرماندار شهرستان کلنگ زنی ساختمان سی تی اسکن را گامی بلند در راستای پیشبرد اهداف بهداشتی و عمرانی شهرستان قلمداد نمود و ادامه داد: امروز مردم و دولت باید همگام و همسو در جهت اهداف والای نظام که همان خدمت به مردم است همسو باشند و می توانم به جرآت اذعان نمایم ما مردمان قدر شناس و خیری در سطح شهرستان داریم که در مواقع لزوم همگام با دولت گام برداشته اند.


١٩:١٥ - پنج شنبه ٩ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٣٢٠٥٩    /    تعداد نمایش : ١٢٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج