صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٩
اخبار > بازدید سرزده مدیر شبکه از نحوه اجرای دستور العمل های بهداشتی در ادارات و واحدهای صنفی


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

بازدید سرزده مدیر شبکه از نحوه اجرای دستور العمل های بهداشتی در ادارات و واحدهای صنفی

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

 

دکتر بهزاد به طور سرزده از ادارات ، بانکها و واحدهای صنفی شهرستان بازدید کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد بیان داشت: این بازدید ها به منظور نظارت بر حسن اجرای دستور العمل های ابلاغی ستاد ملی و استان و شهرستان  می باشد و تمامی ادارات و سازمانها و واحدهای صنفی جهت حفظ سلامت خود و جامعه ملزم به اجرای آن می باشند.

وی با اشاره به اینکه حفظ سلامت شهروندان خط قرمز ماست اشاره کرد: با توجه به پروتکلهای قبلی مقرر شد که کارمندان ادارات و کارگران واحد‌های تولیدی و همچنین ارباب رجوع از ماسک استفاده کنند و در همین راستا بازرسان بهداشت محیط و حرفه ای شهرستان به صورت سرزده از ادارات و واحد‌های تولیدی بر اساس پروتکل ها و دستورالعمل های ابلاغی بازدید  به عمل می آورند.

وی افزود: از ۱۵ تیر ماه بر اساس مصوبه ستاد کرونا استفاده از ماسک در تجمعات و مکان‌های سر پوشیده و مراکز خدمات رسان ادارات الزامی شده است.

دکتر بهزاد اظهار کرد: بانک ها، شهرداری ها از جمله دستگاه‌هایی هستند که بیشترین ارباب رجوع را دارند و می‌باید مراقبت بیشتری داشته باشند.

دبیر ستاد کرونای شهرستان مهاباد گفت: بر اساس دستور العمل ابلاغی ستاد ملی کرونا ارائه خدمت به ارباب رجوع در ادارات منوط به استفاده از ماسک است و  کلیه ادرات و دستگاه‌های اجرایی از ارائه خدمت به ارباب رجوعی که از ماسک استفاده نمی کند خودداری خواهند کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد : همه کارکنان اداری  و نهادها و واحدهای صنفی و صنعتی و تولیدی موظف به استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند.

 


٠٨:٣١ - سه شنبه ٧ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٣٢٠١١    /    تعداد نمایش : ١٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج