صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٩
اخبار > خیرین سلامت میاندوآب همراهان همیشگی عرصه سلامت


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب

خیرین سلامت میاندوآب همراهان همیشگی عرصه سلامت

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب با قدردانی از اقدام ارزشمند خیرین گفت : یک دستگاه RO پرتابل از سوی خیرین "مجمع خیرین سلامت میاندوآب" به ارزش 400 میلیون ریال که از مبالغ جمع آوری شده خیرین بزرگوار میاندوآب خریداری شده است، به بیمارستان عباسی میاندوآب اهدا شد.

دکتر سهراب حیدری در گفت و گویی اختصاصی با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میاندوآب افزود : با ورود خیرین به  چرخه تامین تجهیزات پزشکی، درمانی و حفاظت فردی برای حوزه سلامت شهرستان کار بزرگی انجام شده است.

دکتر حیدری رئیس انجمن خیرین سلامت شهرستان  با اشاره به نوعدوستی و همیاری خیرین در روزهای مقابله با ویروس کرونا در این شهرستان بیان داشت: خیرین با همکاری و همیاری خود در این ایام به خوبی نقش آفرینی کردند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان با بیان اینکه کمک خیرین به حوزه سلامت میاندوآب قابل تحسین است، اظهار داشت: همدلی خیرین سلامت با مدافعان سلامت در مبارزه با کرونا تاثیر شگرفی در روحیه کادر درمان داشت. در طول مبارزه هیچ گاه احساس تنهایی نکردیم و همیشه دعای خیر مردم و کمکهای مردمی کمک حال مدافعان سلامت بود. از تمامی سازمانها، ارگانها، موسسات خیریه و افرادی که به صورت خود جوش به مدافعان سلامت کمکهای مادی و معنوی کردند تشکر و قدردانی میکنم.

دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس RO   پرتابل برای ماشین های همودیالیز طراحی شده است و در دیالیزهای تک تخته مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه برای دیالیز خانگی و یا واحدهای مراقبت ویژه می تواند مورد استفاده قرار گیرد. دستگاه فوق، الزامات مورد نیاز برای خلوص میکروبیولوژیکی و نیز عملکرد اقتصادی را دارا می باشد.


١١:٥٦ - دوشنبه ٦ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٣١٩٩٩    /    تعداد نمایش : ١١٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج