صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩
اخبار > دستگاه سی تی اسکن یکی از نیازهای مهم شاهیندژ


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش فرحناک مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ

دستگاه سی تی اسکن یکی از نیازهای مهم شاهیندژ

بازدید دکتر ابرازه قائم مقام دبیر ستاد ملی کووید 19 وزارت بهداشت به همراه دکتر موسوی معاون توسعه مدیریت ،منابع و برنامه ریزی دانشگاه و دکتر رضایی مدیر درمان و تعالی خدمات بالینی دانشگاه از بخشهای بیمارستان شهید راثی شاهیندژ بعمل آمد .

در این بازدید دکتر ابرازه ضمن تقدیر از نحوه مدیریت و ارائه خدمات بالینی به بیماران اظهار داشت: این بیمارستان در مقایسه با سایر بیمارستانهای سطح کشور مطلوب بوده و از نظر نیروی انسانی با توجه به سرانه جمعیت شهرستان کمبودی پرسنل احساس نمی گردد .

وی با تاکید بر اینکه بیمارستان شهید راثی از نظر تجهیزات باید بیشتر مورد توجه وزارت و مسئولین قرار گیرد تا خدمات مطلوبتری ارائه گردد افزود: دستگاه سی تی اسکن یکی از مهمترین نیازهای اساسی این شهرستان با توجه به اینکه تردد اعزام بیماران شهرستان تکاب نیز از این مسیر می باشد  بشمار می آید . دکتر موسوی معاون توسعه نیز ضمن ابراز خرسندی از ارائه خدمات درمانی به بیماران بویژه بیماران کووید 19 اظهار داشت: تلاش برای تامین منابع مالی در خصوص تجهیزات مورد نیاز بیمارستانها هم چنین بیمارستان شهید راثی در حال انجام می باشد که امیدواریم در کمترین زمان تجهیزات اساسی نیز تهیه و راه اندازی گردد .

دکتر جبارزاده مدیر شبکه نیز در ادامه به کمبود وسایل حفاظتی اشاره و درخواست توجه ویژه برای حفظ و ارتقاء سطح سلامتی مدافعان سلامت و هم چنین سیستم تهویه ، سرمایشی ،گرمایشی و مطالبات پرسنلی یکی از درخواست های مهم این شبکه می باشد که امیدواریم با حمایتهای وزارت و ریاست دانشگاه بزودی مرتفع گردد .٠٩:٠٢ - دوشنبه ٩ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٣١٥١٤    /    تعداد نمایش : ٩٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج