صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
پنج شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٩
اخبار > دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی افتخار آفرید


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش حامد مجرد مسئول روابط عمومی معاونت امور بهداشتی دانشگاه

دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی افتخار آفرید

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی رتبه اول غربالگری جمعیت تحت پوشش از نظر علائم بیماری کرونا را در سطح کشور با  همت همکاران حوزه بهداشت دانشگاه از جمله ماماها، مراقبین سلامت و بهورزان بدست آورد.

در راستای پیشگیری از ابتلا و انتقال ویروس کرونا و شناسایی و غربالگری بیماران مبتلا به آن، برنامه غربالگری بیماری کرونا در جمعیت تحت پوشش هر استان، در سراسر کشور با استفاده از پتانسیل سامانه یکپارچه سلامت ( سیب) توسط مراقبین سلامت و بهورزان در حال انجام می باشد.

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی با مدیریت یکپارچه و مستمر همکاران ستادی حوزه های مراکز بهداشت و همت شبانه روزی مراقبین سلامت و بهورزان توانست رتبه اول غربالگری جمعیت تحت پوشش از نظر علائم بیماری کرونا در سطح کشور را بدست آورد.

 لازم به توضیح می باشد با غربالگری حداکثری جمعیت تحت پوشش و شناسایی بموقع افراد مشکوک به بیماری میتوان زنجیره ابتلا و انتقال این بیماری را هر چه سریعتر قطع و همه گیری آن را کنترل نمود.

به یاد داشته باشیم هر چقدر خادمین عرصه سلامت استان با تلاش شبانه روزی خود سعی در کنترل این بیماری نمایند تا زمانی که عموم مردم جامعه همراهی خود را با ماندن در خانه و رعایت بهداشت فردی و تنفسی نشان ندهند موفق به شکست این بیماری نخواهیم شد پس بیاید ما بخاطره شما سرکار باشیم و شما بخاطره سلامتی خود در خانه بمانید.


 


١٠:٥٠ - دوشنبه ٤ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ٢٩٩٣٠    /    تعداد نمایش : ٢٧٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج