صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
يکشنبه ١٧ آذر ١٣٩٨
اخبار > کلنگ زنی دو مرکز خدمات جامع سلامت شهری در نقده


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش نادری مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نقده

کلنگ زنی دو مرکز خدمات جامع سلامت شهری در نقده

جمعه هشتم آذرماه 1398 دکتر جواد آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان با حضور در نقده از پروژه توسعه بیمارستان حضرت امام خمینی (ره) این شهرستان بازدید کرد.

در جریان این بازدید دکتر عبدلی مدیر شبکه طی گزارش کاملی از روند اجرای این پروژه گفت: یکی از نیازهای شهرستان نقده در عرصه سلامت تکمیل و راه اندازی بال دوم بیمارستان بوده که عملیات ساختمانی آن با پیشرفت 85 درصد در مدت هشت ماه در چهار طبقه می باشد و امیدوارم با راه اندازی این پروژه خدمات شایسته ای از سوی شبکه بهداشت ودرمان به مردم شریف این شهرستان و منطقه ارائه شود.

سپس دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی بعد از بازدید طی گفتگو با روابط عمومی شبکه بیان داشت: بیمارستان نقده بعنوان یک مرکز درمانی قطب در منطقه بوده و می تواند شهرهای اشنویه ،پیرانشهر و سردشت را تحت پوشش قرار دهد و اتمام و راه اندازی آن یکی از اولویت های برنامه این منطقه می باشد.

ریاست دانشگاه ادامه داد : خوشبختانه پیشرفت پروژه خوب و قابل تحسین بوده و امیدوارم بزودی شاهد افتتاح این طرح عظیم باشیم.

در ادامه این بازدید کلنگ دو مرکز جامع سلامت شهری 2 و 3 با زیر بنای 600متر مربع و با اعتباری بالغ بر شش میلیارد تومان از منابع ملی و دانشگاهی در دو نقطه شهر توسط مقام عالی سلامت استان بر زمین زده شد.

گفتنی است دیدار گرم و صمیمی با پرسنل بیمارستان ، عیادت بیماران و همچنین ویزیت دو نفر از بیماران بستری در اورژانس از دیگر بخشهای حضور رئیس دانشگاه در نقده بود.


 


١٥:٣٨ - شنبه ٩ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٢٧٥٥٨    /    تعداد نمایش : ٩٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج