صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
يکشنبه ١٧ آذر ١٣٩٨
اخبار > سردشت جزو اولویتهای کاری ما می باشد / باید مثبت فکر کرد و مثبتها را دید / در بحث سلامت همه باید کمک کنند


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش محمدی مسئول شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سردشت

سردشت جزو اولویتهای کاری ما می باشد / باید مثبت فکر کرد و مثبتها را دید / در بحث سلامت همه باید کمک کنند

این مطلب را رئیس دانشگاه در مراسم تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سردشت عنوان کرد .

مراسم تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سردشت با حضور مقامات استانی و شهرستانی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.

دکتر جواد آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی در آیین تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سردشت با اشاره به آسیب شناسی استان در حوزه بهداشت و درمان در آغاز دوره دوم مدیریت خود گفت: در این آسیب شناسی مشخص شد که در زیر ساختها بشدت مشکل داریم لذا دراین راستا نقشه راهی ترسیم شد و بر اساس این نقشه و برنامه ریزی های مربوطه و توجه به نیاز های مردم حرکت خود را شروع کردیم .

دکتر آقازاده به جایگاه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان آذربایجان غربی در سطح کشوری اشاره و افزود: امروز اگر دربهداشت رتبه هفت کشوری را دارا می باشیم اغراق نیست و این امر میسر نمی شد جز با همت همه تلاشگران عرصه سلامت که جا دارد در اینجا از خدمات شایسته این عزیزان قدردانی نمایم  که در ارتقاء شاخصهای استانی مشارکت داشته اند و در این راستا سردشت نیز در ارتقاء این شاخصها نقش بسزایی داشته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی به مقوله اعتماد افزود: امروز اعتماد امریست ضروری که بدنبال آن اعتبار نیز خواهد آمد و این اعتبار در راستای خدمت رسانی مناسب هزینه خواهد شد.

وی تصریح کرد: خدا را شاکریم امروز دانشگاه علوم پزشکی به این  سطح مناسبی رسیده است ولی این خدمات به منزله پایان کار نیست و کاستی ها را در حوزه بهداشت و درمان  انشاالله با همت همکاران عرصه سلامت برطرف خواهیم نمود . با توجه به کارهای بزرگی که انجام گرفته است باید مثبت فکر کرد و مثبتها را دید .


رئیس دانشگاه علوم پزشکی تاکید کرد: بنده معتقدم که در بحث سلامت همه باید کمک کنند و کار ، انفرادی نیست چراکه تنها 25 تا 30 درصد مقوله سلامت به وزارت بهداشت و دانشگاههای علوم پزشکی مربوط است لذا همه باید پای کار باشند تا به توسعه عرصه سلامت برسیم . لذا لازم است مجمع سلامت شهرستان به ریاست فرماندار و دبیری مدیر شبکه بهداشت و درمان تشکیل گردد .

وی با اشاره به وجود مصدومین شیمیایی سردشت، تامین متخصصین مربوطه و داروهای مورد نیاز این عزیزان را در اولویت می دانیم و در کل سردشت از اولویتهای کاری ما می باشد.

دکتر آقازاده همچنین به نقش خیرین بعنوان بازوان قدرتمند در این عرصه اشاره نمود و گفت : حضور توانمند خیرین با توجه به سابقه درخشانشان دراین زمینه با هدف تامین نیازهای حوزه بهداشت ودرمان امری ضروری است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان با اشاره به خدمات ارزنده دکتر ثانی در طول 14 سال خدمت در سردشت خاطر نشان کرد: با توجه به سابقه مدیریتی و تجریه کسب شده دراین شهرستان، منبعد از توانمندیهای وی در مرکز استان بهره مند خواهیم شد.

 آقازاده با اشاره به آماده شدن زیرساخت های لازم در حوزه بهداشت در ابطه با سیستم ارجاع ، پرونده الکترونیکی وپزشک خانواده و پوشش 93 درصد جمعیت تحت پوشش شهرستان در خصوص تشکیل پرونده سلامت گفت: این آمادگی را داریم که سیستم ارجاع را در شهرستان سردشت پیاده کنیم.

رئیس دانشگاه از دکتر روژان قادری نیز بخاطر قبول این مسئولیت تشکر کرد و برای وی آرزوی موفقیت نمود .

وی در پایان با درخواست مسئولین سردشت مبنی بر تامین دستگاه فیکوی چشم پزشکی برای اتاق عمل بیمارستان امام خمینی(ره) جهت انجام اعمال جراحی موافقت نمود.

در ادامه این جلسه ، ارائه عملکرد 12 ساله توسط دکتر عباس اسماعیلی ثانی در قالب پاورپوینت برای حضار انجام شد .

در پایان این مراسم، متن قدردانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی آذربایحان غربی از دکتر عباس اسماعیلی ثانی به پاس 14 سال خدمت صادقانه در سردشت و متن حکم انتصاب سرپرست جدید شبکه دکتر روژان قادری، توسط دکتر افشانی مدیر روابط عمومی دانشگاه قرائت گردید .

 


٠٩:٥٣ - سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٢٧١٢٩    /    تعداد نمایش : ٢٦٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج