صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
سه شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٨
اخبار > بازدید رئیس گروه سلامت کار معاونت بهداشتی


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مقصودی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب

بازدید رئیس گروه سلامت کار معاونت بهداشتی

مهندس زهتابی آذر رئیس گروه سلامت کار معاونت بهداشتی با حضور در شهرستان تکاب  واحد بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت تکاب را مورد ارزیابی قرار داد .

وی در گفتگو با روابط عمومی در خصوص این بازدید گفت: با توجه به برنامه ریزی های معاونت بهداشتی در خصوص ارتقای سطح ارائه خدمات در این حوزه و نیز صیانت از استانداردهای بهداشتی در حوزه بهداشت حرفه ای این بازدید انجام و واحد بهداشت حرفه ای تکاب مورد ارزیابی قرار گرفت .

رئیس گروه سلامت کار در خصوص موارد بازدید شده  نیز گفت: در این بازدید که از مراکز بهداشتی ،خانه بهداشت و خانه های بهداشت کارگری صورت گرفت  تمامی برنامه های اجرائی در بهداشت حرفه ای ، کشاورزی ، مشاغل سخت و زیان آور ، طب کار و معاینات دوره ای مورد بازدید قرار گرفت تا نتایج با استانداردها و کیفیت های مدنظر تطبیق داده شوند . هر چند با توجه به شرایط شهرستان تکاب و وجود معادن مختلف عملکرد کارشناسان مرکز بهداشت تکاب در حوزه بهداشت حرفه ای مورد تقدیر است .

مهندس زهتابی در پایان گفت: در راستای ارتقای شاخص های بهداشتی  این حوزه در ابتدای سال برنامه هایی را تبیین نموده است که بر اساس این برنامه ریزی در تلاش هستیم در راستای کاهش مواجهات با عوامل سخت و زیان آور و مسائل مختلف قدمهای مثبت و مهمی برداشته شود .

 

 


١٢:٢٢ - دوشنبه ١٥ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٢٦٧١٣    /    تعداد نمایش : ١٥٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج