صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
سه شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٨
اخبار > ایجاد یک مجموعه اجتماعی در حوزه سلامت ، سخت ولی ارزشمند


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش حاجی حمزه لو روابط عمومی مدیریت امور اجتماعی دانشگاه

ایجاد یک مجموعه اجتماعی در حوزه سلامت ، سخت ولی ارزشمند

پنجمین‌نشست تخصصی کارشناسان امور اجتماعی و کارشناسان سلامت و امنیت غذایی دانشگاه ، دهم مهرماه ۱۳۹۸درستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد .

دراین جلسه که کارشناسان شبکه های بهداشت و درمان استان و مرکزبهداشت ارومیه حضورداشتند ، مدیراموراجتماعی باتقدیر از زحمات ارزشمند همکاران کارشناس در اجتماعی کردن سلامت که در کنار سایر اقدامات کارشناسی مبتنی بر پست های سازمانی انجام می دهند گفت : طی اوایل سالجاری ساختار سابق دچارتغییراتی شد ، و با بخشنامه تیرماه ۱۳۹۸ ریاست دانشگاه ،برنامه ها پس از اصلاح و بازنگری در قالب مدیریت امور اجتماعی ابلاغ شد.

 

 

دکتر میرزایی : ایجاد یک مجموعه اجتماعی در حوزه سلامت ، کار راحتی نیست ولی نتایج بسیار مثبت دارد

دکترمیرزائی بابیان اینکه کار در این حوزه انگیزه و علاقه، خلاقیت ،برنامه،تلاش واستمرار می خواهد تصریح کرد : ایجاد یک مجموعه اجتماعی ، داوطلبانه و خیریه برای حمایت طلبی و مشارکت طلبی اجتماعی ، قطعا کار راحتی نیست ولی نتایج بسیار مثبت و ارزشمندی در ارتقای سلامت جامعه دارد.

دکتر میرزائی با تاکید بر اقدامات ابتکاری و همراه با خلاقیت گفت : باید در بحث جذب و ارج‌ نهادن به خیرین ، ترویج اقدامات خیریه و راه اندازی موسسات خیریه بیمارستانی شاهد حرکت رو به رشد و تاثیرگذار باشیم.

مدیر امور اجتماعی باتشریح اقدامات سمن های سلامت ، خانه مشارکت مردم در سلامت، پیام گزاران سلامت ، مجمع سلامت ،کمیته اجتماعی کردن سلامت و سایر برنامه های حوزه سلامت دانشگاه بر پیگیری اقدامات فوق در شبکه های بهداشت و درمان تاکید کرد .

دکتر افشانی : تعامل هر چه بیشتر کارشناسان امور اجتماعی و مسئولین روابط عمومی واحد ها امری ضروری

در ادامه این جلسه دکتر علی افشانی مدیر روابط عمومی دانشگاه با ارائه گزارشی از اقدامات خیرین دانشگاه گفت : از اطلاع رسانی عملکرد شبکه های بهداشت و درمان در حوزه خیرین استقبال می کنیم .

وی بر تعامل هر چه بیشتر کارشناسان امور اجتماعی و مسئولین روابط عمومی واحد ها تاکید کرد .

دراین جلسه صادق حاجی حمزه لو کارشناس مسئول خیرین و‌ موسسات خیریه بیمارستانی ، مهندس حیدر داراب کارشناس مسئول دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی،خانم چشم براه کارشناس خانه مشارکت مردم درسلامت و خانم محمدی کارشناس سازمان های مردم نهاد سلامت اقدامات و برنامه های هرحوزه را تشریح و جلسه با پرسش ‌‌و پاسخ و ارائه گزارش کارشناسان شبکه ها به پایان رسیده و پکیج کامل بخشنامه ها و دستورالعمل ها به کارشناسان تحویل گردید.


 


١٨:٣٧ - شنبه ١٣ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٢٦٦٧٤    /    تعداد نمایش : ١٨٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج