صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨
اخبار > کارگاه آموزشی مدیریت یادگیری الکترونیکی (LMS) سامانه نوید مجازی


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش دکتر کارگری روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه

کارگاه آموزشی مدیریت یادگیری الکترونیکی (LMS) سامانه نوید مجازی

کارگاه آموزشی مدیریت یادگیری الکترونیکی (Learning management system)   LMS درسالن مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی برگزار گردید.

صفورا صادق زاده کارشناس مسئول آموزش مجازی دانشگاه ضمن اعلام این خبر، افزود: اولین کارگاه آموزشی مدیریت یادگیری الکترونیکی (LMS) سامانه نوید مجازی با حضور 33 تن از اعضای هیات علمی گروههای مختلف آموزشی دانشگاه روز چهارشننبه 6 شهریور ماه 98 در دو بخش نظری و عملی برگزار گردید.

کارشناس مسئول آموزش مجازی مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی تصریح نمود : هدف از برگزاری این کارگاه آشنایی هرچه بیشتر اعضای هیات علمی علاقه مند به یادگیری الکترونیکی از مزایا، امکانات و فضای مناسب برای آموزش مجازی در سامانه یادگیری الکترونیکی نوید مجازی و بهره مندی از آن در روند یادگیری موثر تر و ماندگارتر برای دانشجویان می باشد که سالانه دو بار قبل از شروع سال تحصیلی جدید و نیمسال دوم برگزار می گردد.

این کارگاه یک روزه توسط دکتر محمد جبرائیلی از اعضای هیات علمی فعال در زمینه آموزش مجازی دانشکده پیراپزشکی در دو بخش نظری و عملی برگزار گردید.

وی به بیان مباحث تئوری و نظری از قبیل تعاریف اولیه یادگیری الکترونیکی، تاریخچه و انواع آن، نحوه استفاده ،  مزایا و معایب آن اشاره نموده و در ادامه کارگاه اعضای شرکت کننده به صورت عملی به نحوه بارگذاری محتواهای الکترونیکی،  نحوه تعامل بین استاد و دانشجو، بحث در تالار گفتگو،  ارزشیابی و آزمون الکترونیکی پرداخت.


 


٠٩:٣٣ - شنبه ١٦ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٢٦١٩٣    /    تعداد نمایش : ٤١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج