صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨
اخبار > تجلیل از بهورزان شاغل در شبکه بهداشت و درمان ماکو


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش قهرمانزاده مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ماکو

تجلیل از بهورزان شاغل در شبکه بهداشت و درمان ماکو

طی مراسمی با حضور مسئولین ادارات شهرستانی از بهورزان شاغل در شبکه بهداشت و درمان ماکو تجلیل شد .

به مناسبت گرامیداشت روز بهورز و با هدف تجلیل از بهورزان شاغل در خانه های بهداشت شبکه بهداشت و درمان ماکو ، طی مراسمی با حضور معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد ، معاون فرماندار ، بخشدار مرکزی و بخشدار بازرگان ، مسئولین جمعی از ادارات شهرستانی ، مدیر و مسئولین شبکه بهداشت و درمان ، مسئولین و مراقبین سلامت ناظر در مراکز خدمات جامع سلامت روستایی  که در مورخه دوازدهم شهریور ماه در محل سالن اجتماعات بیمارستان فجر ماکو بر گزار گردید از بهورزان شاغل در خانه های بهداشت ،  قدردانی بعمل آمد .

دکتر صمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان ماکو ضمن خیر مقدم و تبریک روز بهورز اظهار داشت : ما مدیون خدمات شما بهورزان هستیم که بی منت در مناطق محروم مشغول خدمت رسانی به مردم می باشید .

دکتر صمدی افزود : 33 خانه بهداشت در ماکو و 43 همکار بهورز مشغول خدمت رسانی در مناطق محروم هستند که این باعث شده که مرگ مادران باردار به نقطه صفر رسیده است .

وی خاطر نشان ساخت : نتیجه فعالیت بهورزها محدود به مناطق روستایی نیست بلکه پیشگیری ازبیماریهای واگیر نیز از وظایف بهورزان می باشد که اگر بیماریهایی همچون تب مالت و یا سایر بیماریها   شناسایی نگردد باعث ایجاد و شیوع این بیماریها در سطح منطقه می گردد .

در ادامه رعنا قربانی معاون فرماندار ماکو ضمن تبریک روز بهورز گفت : میزان آشنایی و صمیمیت بهورزان با منطقه و مردم روستا باعث گردیده است که روستاییان حرف شنوی بیشتر از این عزیزان داشته و این باعث می شود سطح بهداشت روستاهای شهرستان ارتقاء پیدا کند .

در ادامه مراسم دکتر محبعلی زاده رئیس مرکز بهداشت ضمن تبریک روز بهورز گفت: برای 102000 نفر جمعیت شهرستان ماکو ارائه خدمات مخصوصاًبرنامه های بهداشتی و آموزشی توسط مرکز بهداشت و درمان ماکو انجام می گیرد .

رئیس مرکز بهداشت با بیان آمار کامل ، گزارش فعالیت عملکرد یک سال گذشته خانه های بهداشت ماکو بیان نمود .

در ادامه برنامه پس از قرائت مقاله و شعر به مناسبت روز بهورز توسط دونفر از دانش آموزان دوره 22 بهورزی ، به مناسبت ایام محرم ، برنامه مداحی توسط مداح اهل بیت عصمت و طهارت و اجرای گروه تواشیح اشراق ماکو اجراگردید و در پایان برنامه از چهار بهورز نمونه ، مربی نمونه ، مراقبت سلامت ناظر نمونه ، چهار بهورز بازنشسته با اهداء لوح سپاس و هدایایی تجلیل بعمل آمد .

 


 


٠٩:٢٥ - شنبه ١٦ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٢٦١٩١    /    تعداد نمایش : ٧٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج