صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨
اخبار > مراسم بزرگداشت روز بهورز در شهرستان سلماس


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش گنجه ئیان مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سلماس

مراسم بزرگداشت روز بهورز در شهرستان سلماس

مراسم بزرگداشت روز بهورز در شهرستان سلماس 9 شهریور ماه با حضور جمعی از مسئولین ادارت شهرستان ، مسئولین مراکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی ، مسئولین واحدهای ستادی مرکز بهداشت و همکاران بهورز و مربی برگزار گردید .

در این مراسم دکتر جباری مدیر شبکه بهداشت و درمان سلماس ضمن خیر مقدم گویی به میهمانان ، از زحمات تک تک همکاران بهورز تقدیر و تشکر نموده و وضعیت فعلی شاخصهای بهداشتی در خانه های بهداشت شهرستان را در سطح مطلوب ارزیابی کرد .

در ادامه مراسم به ترتیب دکتر برزگر نماینده مردم شریف شهرستان سلماس در مجلس شورای اسلامی ، اصغری فرماندار شهرستان و دکتر مرحمتی رییس مرکز بهداشت به ایراد سخنرانی پرداختند .

دکتر برزگر ضمن تبریک روز بهورز با دعوت از نماینده بهورزان جهت بیان مشکلات و پیگیری آنها سخنرانی خود را ادامه داده و نوید آینده ای بهتر و روشن با اتحاد مسئولینن شهرستان را در حوزه بهداشت و درمان شهرستان داد .

اصغری فرماندار شهرستان سلماس با مقایسه وضعیت گذشته امکانات روستایی شهرستان با حال حاضر عنوان نمود بهورزان تمامی زحمات بهداشتی و درمانی در نقاط دور دست و صعب العبور و کوهستانی مناطق کوهسار و مرکزی این شهرستان را در کنار پزشکان و دیگر همکاران خود می کشند و این جای تشکر و سپاس دارد . 

دکتر مرحمتی با ارائه گزارش کامل از وضعیت فعلی شاخصهای بهداشتی و مطلوب ارزیابی کردن این شاخصها که در سطح استانی بسیار خوب میباشد از زحمات تمامی بهورزان عزیر تقدیر و تشکر نموده و آرزوی توفیق روز افزون برای تمامی بهورزان نمود .

برنامه با اجرای نمایش توسط گروه هنری شهرستان و تجلیل از بهورزان نمونه کشوری ، استانی و شهرستانی و صرف نهار به پایان رسید .  


 


٠٩:١١ - شنبه ١٦ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٢٦١٨٩    /    تعداد نمایش : ٧٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج