صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
چهارشنبه ١٤ خرداد ١٣٩٩
اخبار > اطلاع رسانی بدون تعامل دو حوزه روابط عمومی و فناوری اطلاعات میسر نیست


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری وب دا آذربایجان غربی

اطلاع رسانی بدون تعامل دو حوزه روابط عمومی و فناوری اطلاعات میسر نیست

این مطلب را دکتر افشانی در نشست ویدئوکنفرانسی عنوان کرد .

صبح یک شنبه 19 اسفند ماه 1397 اولین نشست همکاران روابط عمومی و فناوری اطلاعات واحد های تابعه دانشگاه علوم پزشکی در سطح استان آذربایجان غربی بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد .

در این نشست دکتر افشانی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان ضمن تشکر از مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه به جهت همکاری و تعامل ارزنده برای برگزاری و برقراری ارتباط اینترنتی این جلسه گفت: اگر امروز شاهد توسعه عرصه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی هستیم در اثر تعاملات موثر بین دو حوزه روابط عمومی و فناوری اطلاعات هستیم و بدون این تعامل و همکاری ، اطلاع رسانی به موقع و صحیح میسر نخواهد بود .

وی در ادامه به ارائه گزارش آماری و تحلیلی از وضعیت سایتهای خبری واحد های تابعه پرداخت و گفت: با چنین ساختار مستحکمی از همکاری درون بخشی و همچنین وجود چنین همکاران توانمدی در هر دو حوزه روابط عمومی و فناوری اطلاعات ، انتظار از همکاران برای ارتقای کمّی و کیفی اخبار و گزارشات خبری در سایتهای واحد های تابعه افزایش می یابد که باید هم چنین باشد .

دکتر افشانی همچنین به برخی شیوه های اطلاع رسانی در خصوص پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال و همچنین برنامه های سلامت نوروزی اشاره کرده و افزود: ما موظفیم زحمات و تلاشهای جمیع تلاشگران عرصه سلامت را در جای جای استان بصورت هنرمندانه و به زیبایی به تصویر بکشیم و این در حیطه کاری تخصصی روابط عمومی ها قرار دارد و همکاران عزیز فناوری اطلاعات نیز با تخصص خود زمینه های تسهیل در اطلاع رسانی ها را بر عهده دارند به همین خاطر هر دو واحد نقشی مهم در این حوزه دارند .

مدیر روابط عمومی دانشگاه بر همکاری روابط عمومی ها با اصحاب رسانه نیز تاکید کردو گفت: خبرنگاران بازوان توانمند اطلاع رسانی عرصه سلامت هستند و باید از این پتانسل بخوبی و به درستی استفاده کرد .

تشکیل ستاد اطلاع رسانی سلامت نوروزی و استودیو سلامت نوروزی آذربایجان غربی از دیگر مباحث این نشست بود .

در این جلسه مهندس فرهمندیان رئیس اداره زیر ساخت و امنیت مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه نیز طی سخنانی ضمن تاکید بر اهمیت تعامل بین همکاران گفت: لازم است مدیریت اخبار توسط همکاران روابط عمومی انجام گیرد و همکاران فناوری اطلاعات ضمن ارائه آموزش های لازم در کنار روابط عمومی واحد ها برای مباحث فنی مربوطه همکاری نمایند .

جواد میلان مسئول مرکز هدایت عملیات بحران دانشگاه نیز در این جلسه حضور داشت و نکاتی مهم در خصوص وضعیت آماری مصدومین چهارشنبه آخر سال طی سالهای گذشته ارائه کرد و نحوه اطلاع رسانی آمار مربوطه را نیز خاطر نشان کرد .

در ادامه همکاران روابط عمومی واحد های تابعه نیز به تشریح اقدامات واحد مربوطه در حوزه اطلاع رسانی پرداختند .

گفتنی است این جلسه قریب به 3 ساعت بطول انجامید و بعنوان اولین تجربه حاوینکات آموزنده ارزنده ای بود .

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مجددا از همکاریهای صمیمانه حوزه آمار و فناوری اطلاعات در برگزاری این جلسه وزین بسیار سپاسگزاری می نماید .


 


٢٠:١٤ - يکشنبه ١٩ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٢٣٢٧٨    /    تعداد نمایش : ٢٦٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج