صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ٠٣ فروردين ١٣٩٨
اخبار > برپایی میز خدمت و میز سلامت توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش کریمی روابط عمومی شبکه بهداشت و‌درمان شهرستان میاندوآب،

برپایی میز خدمت و میز سلامت توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب

روز جمعه مورخه 17 اسفند ماه 1397 میز خدمت در محل برگزاری نماز جمعه برپا شد؛ و مسئولان شبکه بهداشت و درمان میاندوآب با حضور در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) از ساعت 11 صبح تا اذان ظهر و قبل از اقامه نماز جمعه، پاسخگوی سؤالات اهالی شهرستان میاندوآب بودند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب در گفتگو با مسئول روابط عمومی این شبکه گفت: به منظور ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع و همچنین ارتقاء رضایت مندی شهروندان گرامی، درمحل مصلای امام خمینی(ره)  این میز راه اندازی شد.

دکتر سهراب حیدری با بیان اینکه دایر شدن میز خدمت به مناسبتها و زمانهای  مختلف می تواند گامی موثر در راستای تحقق حقوق شهروندی باشد، گفت: تکریم ارباب رجوع، می‌تواند جلوه‌ای از رسیدن به حقوق شهروندی را در جامعه نشان دهد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب افزود: اجرای حقوق شهروندی ضمن افزایش امید و نشاط، موجبات توجه خاص به کرامت انسانی را در جامعه فراهم می‌کند.

وی با اشاره به اینکه شفافیت و پاسخگو بودن در برابر مردم آثار مثبتی را در جامعه به دنبال خواهد داشت، تصریح نمود:  این میز بدون شک رضایت شهروندان و ارباب رجوع را به همراه خواهد داشت.

گفتنی است ، میز خدمت شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب در تاریخ 17 اسفند ماه با حضور دکتر حیدری مدیر شبکه بهداشت و درمان، دکتر غفاری رئیس مرکز بهداشت شهرستان، آذریان مدیر مالی، رضازاده مسئول حراست، پیروزنیا مسئول فوریتهای پزشکی، خدابنده مسئول امور اداری، مهندس مطلبی مسئول بهداشت محیط و حرفه ای، مهندس صفرپور کارشناس اموراجتماعی و کریمی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان برگزار گردید.

شایان ذکر است، ضمن راه اندازی  میز خدمت در مصلای نماز جمعه، همزمان ایستگاه سلامت با حضور کارشناسان پیشگیری و مبارزه با بیماریها و اکیپ فوریتهای پزشکی، با محوریت ((تست رایگان قند خون و فشار خون)) توسط شبکه بهداشت و درمان برگزار که با استقبال بی نظیر نمازگزاران روبرو شد.


 


١٣:٢٩ - يکشنبه ١٩ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٢٣٢٦٣    /    تعداد نمایش : ٧٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج