صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ٠٣ فروردين ١٣٩٨
اخبار > آغاز سیزدهمین دوره آموزش بهورزی در نقده


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مرادپور مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان نقده

آغاز سیزدهمین دوره آموزش بهورزی در نقده

مراسم افتتاحیه سیزدهمین دوره آموزش بهورزی نقده با حضور دکتر عبدلی مدیر شبکه بهداشت و درمان ، دکتر اسکندرزاده رئیس مرکز بهداشت، خسروی فر مدیر مرکز آموزش بهورزی،مربیان آموزشگاه و اعضای شورای بهورزی، روز پنج شنبه مورخه یازدهم بهمن ماه 1397 در محل سالن کنفرانس مرکز آموزش بهورزی برگزار گردید.

دکتر عبدلی مدیر شبکه بهداشت و درمان نقده در این مراسم ضمن خوش آمدگویی و آرزوی توفیق به دانش آموزان بهورزی جدیدالورود گفت: پشتوانه بهورزی عشق به انسانها و هدف آن خدمت به مردم و تلاش در جهت بهتر زیستن مردمان سرزمینمان بوده و خدمت دلسوزانه و ارتباط مستقیم با مردم باعث ارتقای شاخص های بهداشتی و اجتماعی شدن سلامت می شود که امروزه بهترین راهبرد برای حل مشکلات بهداشتی جوامع بشری است.

 

 


دکتر عبدلی، نقش بهورزان در سلامت جامعه را حیاتی توصیف نموده و افزود: بهورزان با ارتباط صمیمی و دوستانه با روستاییان و تلاشی گسترده، علاوه بر کاهش میزان مرگ و میر مادران و کودکان، با آموزش و ارایه خدمات بهداشتی به روستاییان، از اشاعه بیماری در سطح روستا و به طبع آن در جامعه جلوگیری می کنند.

وی افزود: امید است شما دانش آموزان بهورزی در طول دوره آموزشی، با تلاش مضاعف در جهت یادگیری و کسب مهارتهای علمی و عملی در راستای ارایه خدمات بهداشتی ارزنده و تاثیرگذار در جامعه، وظیفه بهورز را که نام او همواره یادآور تندرستی، بهتر زیستن، خدمت خالصانه، ارتقای سلامت و افتخار نظام سلامت ایران در سطح ملی و بین المللی است، به نحو شایسته ادا کنید.


در ادامه دکتر اسکندرزاده رئیس مرکز بهداشت نقده، ضمن خیرمقدم به دانش آموزان بهورزی، اهمیت جایگاه بهورز و وظایف بهورز در سیستم بهداشتی را شرح داده و با اشاره به اینکه مرکز آموزش بهورزی نقده جزو مراکز نمونه استانی و کشوری می باشد از زحمات مدیر و مربیان مرکز آموزش بهورزی در طول چندین سال قدردانی کرد.

لازم به ذکر است، دانش آموزان سیزدهمین دوره آموزش بهورزی نقده به تعداد 10 نفر از شهرستان های نقده پیرانشهر و سردشت می باشد.

 


١٦:٣٩ - جمعه ١٩ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٢٢٧٧٦    /    تعداد نمایش : ٦٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج