صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨
اخبار > همایش اولین مجمع سلامت شهرستان شاهین دژ


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش فرحناک مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ

همایش اولین مجمع سلامت شهرستان شاهین دژ

همایش اولین مجمع سلامت شهرستان شاهین دژ با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و جمع کثیری از خیرین و معتمدین شهرستان شاهین دژ برگزار گردید.

همایش اولین مجمع سلامت شهرستان شاهین دژ با حضور فرماندار ، مدیریت شبکه بهداشت و درمان ، مدیران شبکه های بهداشت و درمان جنوب استان ، مسئولین ادارات ، نماینده معاونت امور بهداشتی و معاونت امور اجتماعی و جمع کثیری از خیرین و معتمدین شهرستان شاهین دژ برگزار گردید.

در این مراسم دکتر جبارزاده مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ خیرین را یکی از پتانسیل های مهم توسعه سلامت در جامعه دانسته و با اشاره به درخشان بودن کارنامه خیرین سلامت در شهرستان شاهین دژ گفت: خیرین این منطقه در کارهای خیر پیشرو هستند و این نشان دهنده  روحیه معنوی  والای مردم منطقه است

وی افزود: همه مردم می توانند در حد و اندازه خود خیر باشند و از داشته هایی که در اختیار دارند به هم نوعانشان انفاق کنند.


 دکتر جبارزاده در ادامه  به شاخصهای عملکرد شبکه اشاره و افزود: در بیشتر شاخصهای بهداشتی مرکز بهداشت در سطح استان پیشتاز است و جهت ارتقاء این شاخصها باید ادارات اجرایی و خیرین عزیز دست شبکه بهداشت و درمان را بگیرند تا در حفظ و تامین سلامتی جامعه موفق باشیم .

در ادامه مدیر شبکه به طرحهای عمرانی اشاره و گفت: بیشتر طرحهای عمرانی که در دولت دهم و یازدهم به این شهرستان اختصاص یافته بود خوشبختانه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفته و امیدواریم طرح توسعه بیمارستان نیز بزودی اتمام و مورد بهره برداری قرار گیرد .

 در ادامه مراسم دکتر عباشی فرماندار شهرستان نیز ضمن قدردانی از حضور خیرین در عرصه سلامت اظهار نمود : تشکیل مجمع سلامت یک اتفاق بسیار مهم در حوزه سلامت شهرستان می باشد و لازم است همه ما در حد و اندازه خود از این مجمع حمایت کنیم و در کنار زحمت کشان عرصه سلامت برای تامین سلامتی جامعه تلاش نماییم .

وی در ادامه با اشاره به خدمات دولت در حوزه سلامت گفت: در سال های اخیر کارهای بسیارخوبی در این راستا انجام شده بطوری که بیش از 22 میلیارد تومان صرف حوزه سلامت گردیده ولی متناسب با نیاز مردم نیست و باید بیش از این به این حوزه توجه شود و انتظار داریم خیرین عزیز نیز با حمایتهای خود در افزایش خدمات بهداشتی و درمانی در این شهرستان سهیم باشیم .

سپس دکتر حقیقی نماینده معاونت بهداشتی دانشگاه انتظارات حوزه سلامت از خیرین را بیان و اظهار نمود : هدف اصلی از تشکیل این مجمع در شهرستان را استفاده از پتانسیل و توانایی های خارج سیستم بیان نموده و اظهار امیدواری کرد: تعدادی از مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان را بتوان از طریق کمک مجمع خیرین برآورد کرد.


وی در ادامه از خیرین سلامت شهرستان خواست تا با تقویت مجمع خیرین و تامین تجهیزات لازم برای مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان ، بهداشت و درمان را در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب به مراجعین یاری کنند .

در پایان از خیرین عرصه سلامت با اهدای تندیس تجلیل بعمل آمد.


 


٠٨:٤٨ - دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٢١٦٠٢    /    تعداد نمایش : ٢٢٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج