صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
جمعه ٠٢ فروردين ١٣٩٨
اخبار > بازرسی از اماکن فعال در تولید اقلام خوراکی، یک ماه مانده به یلدا


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان ارومیه

بازرسی از اماکن فعال در تولید اقلام خوراکی، یک ماه مانده به یلدا

بازرسی از اماکن فعال در تولید اقلام خوراکی شب یلدا توسط بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان ارومیه.

با شروع آخرین ماه پائیز کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان ارومیه بازرسی های خود را معطوف به کارگاه های تولید اقلام شب یلدا نموده اند تا همچون سالهای گذشته امنیت غذایی شهروندان عزیز تامین گردد.

دکتر صدقیانی فر رئیس مرکز بهداشت شهرستان ارومیه در گفتگو با خبر نگار وب دای این مرکز بیان داشت: آئین ، آداب و رسومات ملی، مذهبی و قومی یکی از شابلن های فعالیت کارکنان این مرکز به خصوص بازرسان بهداشتی بوده و عرصه را برای هر گونه تخلف و سوء استفاده از این روزها تنگ می نمائیم.

مهندس نوری کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط نیز از برگزاری جلسات تصمیم گیری و استفاده از تجربیات سالهای گذشته به جهت انجام هر چه تخصصی تر بازرسی ها و مقابله موثر با هرگونه تخلف خبر داده و افزود : ما با تکیه بر هوشیاری و حس مسئولیت پذیری مردم و نیز استفاده از بازرسان با تجربه و آگاه، خواهان به حداقل رسانیدن تخلفات بوده و این امر قطعا با مشارکت مردم امکان پذیر می باشد.

حسین زاده کارشناس ستادی واحد بهداشت محیط از جزئیات این طرح سخن به میان آورده و گفت: این طرح برای مقابله موثر با خاطیان و تامین هرچه بیشتر امنیت غذایی مردم یک ماه تمام طول میکشد تا تمام فرایند های بازرسی، نمونه برداری ، معرفی به مراجع قضایی در طول یک ماه خاتمه یافته و تا مراسم شب یلدا صد در صد مراحل بازرسی تا حصول نتیجه مطلوب  نا تمام نماند.

 وی همچنین از نحوه نمونه برداری نیز توضیحاتی ارائه داده و افزود : نمونه برداری شیمایی از اقلام تولیدی رنگی و نمونه برداری میکروبی از کلیه اقلام تولیدی به صورت تصادفی و نیز با تشخیص بازرس انجام و به آزمایشگاه ارسال شده و بعد از حصول نتیجه اماکن خاطی به مدت یک هفته تعطیل گردیده و پرونده ایشان به مراجع قضایی فرستاده می شود.

از همشهریان عزیز خواهشمندیم تا موارد مشکوک را از طریق شماره تلفن های 04432237001 و سامانه 190 با ما در میان بگذارند.


 


١٤:٤٠ - يکشنبه ١١ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٢١٦٠٠    /    تعداد نمایش : ٢٠٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج