صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
پنج شنبه ١٤ فروردين ١٣٩٩
اخبار > مطالبات صنفی حق مسلم دانشجویان است


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی

مطالبات صنفی حق مسلم دانشجویان است

این مطلب در اولین نشست اعضای شورای صنفی دانشکده ها وخوابگاه ها مطرح شد.

اولین نشست اعضای شورای صنفی دانشکده ها وخوابگاه ها با حضور دکتر علی احمد آقاپور معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیران امور دانشجویی و فرهنگی، و کارشناسان و نمایندگان شورای صنفی دانشجویان روز دوشنبه 30 مهرماه در سالن جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی تشکیل و دانشجویان به بیان مطالبات صنفی خود پرداختند.

دکتر آقاپور در ابتدای جلسه ضمن تشکر از حضور دبیران شورای صنفی در این جلسه بیان کرد: مطالبات صنفی حق مسلم دانشجویان است و به طور قطع با توجه به حضور مداوم اعضای فعال شورای صنفی در بین دانشجویان در خوابگاه ها و دانشکده ها، به طور مستقیم با مشکلات موجود آشنا هستید و می توانید در خصوص الویت بندی بهسازی های محیط  دانشگاه به خصوص خوابگاه ها کمک شایانی داشته باشید.

دکتر آقاپور هدف اصلی مسئولین دانشگاه را تلاش در جهت ارتقای اهداف عالیه دانشگاه و بالطبع افزایش امکانات رفاهی برای دانشجویان عنوان کرد و افزود: دغدغه مسئولین دانشگاه حل مسائل و مشکلات دانشجویان است.

دکتر آقاپور ابراز امیداوری کرد با برگزاری چنین جلساتی مشکلات فرهنگی، رفاهی و تفریحی دانشجویان رفع شود تا دانشجویان با انگیزه بالایی در راستای ارتقای علمی گام بردارند.

در ادامه غفار آذرنوش مدیر اموردانشجویی ضمن تقدیر و تشکر از اعضای شورای صنفی قبلی به خاطر فعالیت های چشمگیرشان به اعضای جدید نیز تبریک گفت و به بیان اقدامات انجام یافته درحوزه مدیریت دانشجویی پرداخت، وی بهبود خدمات رفاهی دانشجویان، تعمیر و نوسازی خوابگاه های دانشجویی را از جمله مهمترین اقدامات حوزه دانشجویی دانست و از اعضای شورای صنفی-رفاهی تقاضا کرد دست به دست هم داده و در حل مشکلات دانشجویان خوابگاهی با مسئولین دانشگاه همکاری داشته باشند تا شاهد پیشرفت هر چه بهتر دانشگاه در همه زمینه ها باشیم.

دکتر خادم وطن نیز از اعضای شورای صنفی خواست در کنار بررسی موارد صنفی رفاهی دانشجویان در مباحث فرهنگی نیز در کنار حوزه فرهنگی باشند و پیشنهادات و نظرات دانشجویان را بیان نمایند.

شایان ذکر است در این جلسه پس از معرفی اعضای شورای صنفی جدید و معرفی حوزه فعالیت های خود  مسایل و مشکلات چالش پیش روی دانشجویان در زمینه های مختلف اعم از سلف سرویس، سرویس های ایاب و ذهاب، خوابگاه ها، فرهنگی و رفاهی را مطرح کرده و به بحث و تبادل نظر پرداختند و هر یک از اعضای شورای صنفی دانشجویان پیشنهادات و نقطه نظرات خود را جهت بهبود وضعیت خوابگاه ها، سلف سرویس و مسائل صنفی رفاهی با معاونت فرهنگی و دانشجویی در میان گذاشتند.

در پایان این نشست انتخابات دبیر شوراهای مرکزی صنفی دانشگاه علوم پزشکی برگزار و احسان آزادمنش دانشجوی رشته داروسازی به عنوان دبیر شوراهای مرکزی صنفی دانشگاه انتخاب شد.خ

 


 

 


٠٨:٢٧ - شنبه ١٢ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٢١٢٤٥    /    تعداد نمایش : ٣١٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج