صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
شنبه ٠٣ فروردين ١٣٩٨
اخبار > اجرای این همه پروژه بیمارستانی در استان در واقع جبران گذشته هاست


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دا آذربایجان غربی

اجرای این همه پروژه بیمارستانی در استان در واقع جبران گذشته هاست

این مطلب را دکتر آقازاده رئیس دانشگاه در فرمانداری چایپاره عنوان کرد .

دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی بعد از بازدید از پروژه های در حال احداث شهرستان چایپاره در جلسه فرمانداری این شهرستان که با حضور فرماندار ، کبیری نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی، اعضای هیات رئیسه دانشگاه و مدیران شبکه بهداشت و درمان برگزار شد گفت : خدمت به مردم باور قلبی ما هست و برای ارائه خدمات بهینه و تسهیل و افزایش دسترسی به این خدمات از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهیم بود.

وی افزود : اقدامات عدیده و زیر ساختی مهم و بزرگی انجام گرفته و این توسعه عرصه سلامت استان بر پایه نقشه راه و بررسی های کارشناسانه بوده است .

وی یکی از برنامه های مهم عرصه سلامت را استقرار نظام ارجاع عنوان کرد و گفت: برنامه نظام ارجاع بصورت پایلوت در نقده آغاز شده است و شرایط برای اجرای سیستم ارجاع در شهرستان چایپاره نیز مهیاست .

رئیس دانشگاه در ادامه به بازدیدها از پروهای سلامت شهرستان اشاره کرده و افزود: تلاش می کنیم که پروژه کلینیک تخصصی چایپاره تا پایان نیمه اول سال ۱۳۹۸ به بهره برداری برسد .

دکتر آقازاده تصریح کرد: برخی می گویند چرا تعداد زیادی بیمارستان ساخته می شود که باید بگویم اگر این همه پروژه بیمارستانی در استان در حال اجراست در واقع جبران گذشته ها می باشد که باید ساخته می شد ولی انجام نگرفته بود در حالی که نیاز استان بود .

وی تاکید کرد: در طی تحول سلامت امکانات زیادی به استان داده شد و یکی از وظایف ما توزیع عادلانه این امکانات در سطح استان است .

این مقام مسئول خاطر نشان ساخت : نگاه ما به توزیع نیروهای تخصصی نیز به توجه ویژه به مناطق محروم است و تاکنون نیز چنین عمل کرده ایم .

گفتنی است مسائل مربوط به پروژه های عمرانی در حال اجرای بخش سلامت ، ضریب محرومیت شهرستان و کمبودهای تجهیزاتی و فضای فیزیکی بخش بهداشت و درمان شهرستان موضوعات اصلی مورد بحث در این جلسه بود.

 


١٥:٣٨ - جمعه ١١ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٢١٢٤٠    /    تعداد نمایش : ٢٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج