صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
چهارشنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٨
اخبار > نیروی انتظامی میزبان پیام گزاران سلامت آذربایجان غربی


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش حمزه لو روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه

نیروی انتظامی میزبان پیام گزاران سلامت آذربایجان غربی

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

ششمین جلسه پیام گزاران سلامت (بعنوان رابطان ارشد سلامت دستگاههای اجرایی استان) همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و به میزبانی این نهاد انقلابی برگزار شد.

در این جلسه که 17 مهر ماه 1397 در سالن الغدیر نیروی انتظامی برگزار گردید، در ابتدا سرهنگ علی ابراهیمی جانشین فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی با تقدیر از حضور پیام گزاران سلامت و اینکه هفته نیروی انتظامی امسال با شعار پلیس مقتدر و امین مردم که شعار محوری نیروی انتظامی هست برگزارمی شود گفت: هر چند بیش از 600 ماموریت کاری داریم ولی ایجاد امنیت مهمترین وظیفه ماست و البته توسعه امنیت پایدار پلیس مقتدر با اعتماد سازی و ارتقای احساس امنیت با مشارکت مردم محقق خواهد شد.

 


سرهنگ ابراهیمی با بیان کسب رتبه اول نیروی انتظامی آذربایجان غربی در رضایت مندی مردم از نیروی انتظامی در سال گذشته در بین دستگاههای اجرایی استان ، گزارشی از اقدامات حوزه های سلامت و بهداشت و درمان در نیروی انتظامی راتشریح و افزود: سلامتی همکاران نیروی انتظامی و خانواده هایشان از اولویت فرماندهان ارشد در نیروی انتظامی هست.


سپس دکتر محی الدین فاتحی معاون بهداشت ، امداد و درمان فرماندهی انتظامی استان بصورت تخصصی در خصوص بیو تروریسم و امنیت غذایی و اینکه دشمنان از این طریق براحتی سلامتی مردم را در معرض خطر قرار می دهند توضیح داد.


دکتر مهران میرزائی مدیر امور اجتماعی دانشگاه دیگر سخنران در این نشست تخصصی بود که با تبریک هفته نیروی انتظامی از تلاش های پیام گزاران سلامت تقدیر نموده و به پیام گزاران فرهنگ و ارشاد اسلامی ،راهداری و حمل و نقل جاده ای و بیمه سلامت که اولین بار به جمع پیام گزاران سلامت پیوسته اند تبریک گفته  و تصریح کرد :همه دستگاههای اجرایی برای پیشبرد اهداف ،شاخص ها و  فعالیت هایشان به مشارکت مردم و همکاری بین بخشی نیاز دارند ولی بخش سلامت و امنیت بخاطر اهمیت بیشترشان به مشارکت بیشتر نیاز دارند و در نهایت حمایت طلبی و انتظارات از پیام گزاران و دستگاههای اجرایی را در حوزه کارگروه سلامت و امنیت غذایی،کارگروه ارتقای فرهنگ سلامت و برنامه جامع سلامت استان بیان کرد.

مهندس داراب کارشناس مسئول دبیرخانه سیاستگذاری سلامت استان در خصوص اجرای مصوبات بیانیه مجمع سلامت استان،مصوبات کارگروه سلامت و امنیت غذایی،تشکیل پیام گزاران سلامت در شهرستانها ،اعلام سامانه های اطلاع رسانی دستگاههای اجرایی،برنامه جامع سلامت و کمیته پایش آن و شاخص های عدالت در سلامت با 69 شاخص که 17 شاخص آن احصاء و به روز رسانی خواهد شد توضیح داد.


رقیه امین دوست کارشناس مسئول واحد آموزش و ارتقای سلامت معاونت امور اجتماعی در این جلسه با بیان موضوع خود مراقبتی سازمانی و تشریح بسته خدمتی کارکنان ادارات و دستگاههای اجرایی در حوزه سلامت گفت:کارگروه فرهنگ سلامت از مهم ترین کارگروههایی است که بزودی اجرایی خواهد شد. وی همچنین در خصوص پویش های سلامتی توضیحاتی دادند.


دکتر افشانی رئیس شورای پیام رسان سلامت استان آخرین سخنران این جلسه بود که به تشریح اهداف شورای پیام رسان پرداخته و گفت : هدفمندی و افزایش سرعت اطلاع رسانی رفتارهای سالم ، ارتقای کیفیت پیامها ، مراقبت از تداوم و ارتباط پیامهای سلامت و حفظ ارتقای حمایت ذینفعان از برنامه بویژه مردم از اهداف این شورا می باشد .

وی با توضیح  لوح فشرده حاوی پوستر های اطلاع رسانی و فیلم های کوتاه آموزش سلامت که به پیام گزاران تقدیم شده و تایید شده توسط شورای پیام رسان سلامت برای اطلاع رسانی پیام گزاران می باشد ، گفت:انتظار داریم که این پیامها به شیوه های مختلف در اختیار کارکنان آن سازمنها قرار گیرد .

این نشست با بیان نظرات و پیشنهادات پیام گزاران سلامت به پایان رسید.


١٩:١٧ - چهارشنبه ١٨ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٢٠٩٠٢    /    تعداد نمایش : ٥٧٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج