صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
چهارشنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٨
اخبار > امیدواریم فاز دوم بیمارستان حضرت فاطمه(س) میاندوآب در سال 1397 به بهره برداری برسد


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت درمان دانشگاه دربازدید از حوزه درمان میاندوآب:

امیدواریم فاز دوم بیمارستان حضرت فاطمه(س) میاندوآب در سال 1397 به بهره برداری برسد

  دکتر حسنی از روند ساخت فاز دوم بیمارستان حضرت فاطمه(س) و روند بهسازی اتاقهای عمل بیمارستان عباسی میاندوآب بازدید نمود.

دکتر حسنی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی در بازدید از حوزه درمان شهرستان میاندوآب درگفتگو با روابط عمومی شبکه گفت: توسعه فاز دوم بیمارستان حضرت فاطمه(س) تقریبا در حال اتمام است و تجهیزات بیمارستانی در اسرع وقت برای تجهیز این بیمارستان فراهم خواهد شد و امیدواریم این بیمارستان به زودی وارد چرخه درمانی شهرستان گردد و مردم گرامی شهرستان و همچنین اهالی منطقه بتوانند از خدمات پزشکی آن استفاده نمایند.

دکتر حسنی اضافه کرد: امید است که در سال 97 شاهد بهره برداری از این بیمارستان باشیم.


معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی با بیان اینکه میاندوآب به عنوان قطب درمان جنوب استان است، اظهار امیدواری کرد، تا پایان سال جاری با تکمیل و تجهیز بال دوم بیمارستان حضرت فاطمه (س)، بیشتر رشته های پزشکی در آن به مردم خدمات ارایه نمایند، تا مردم این شهرستان و همچنین اهالی شهرهای وابسته به بلوک درمانی میاندوآب، بتوانند خدمات درمانی شایسته ای دریافت کنند.  

دکتر حسنی در جریان بازدید از روند بهسازی اتاقهای عمل بیمارستان عباسی میاندوآب با ابراز خرسندی، گفت: در گذشته وضعیت اتاقهای عمل بیمارستان در شأن بیماران و مردم نبود بطوریکه همکاران نیز از این وضعیت گله مند بودند و اینک که بازسازی اتاق های عمل با کیفیت بسیار عالی انجام گرفته احساس شعف میکنم.

وی با قدردانی از دکتر حیدری مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب و همکاران بیمارستان عباسی این شهرستان افزود: اینکه کار بازسازی اتاق های عمل بدون وقفه ای در روند درمان بیماران، انجام گرفته، جای تقدیر و تشکر دارد.


دکتر حسنی در رابطه با بیمارستان مصوب 250 تخت خوابی شهرستان میاندوآب که به دست وزیر  بهداشت درمان و آموزش پزشکی کلنگ زنی شد، اظهار داشت: این یک پروژه ملی مصوب شده میباشد که امیدواریم هر چه سریعتر ساخت این پروژه آغاز گردد.

 


٠٩:٤٨ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٢٠٨٦٦    /    تعداد نمایش : ٢٧٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج