صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
پنج شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٧
اخبار > ارائه شناسنامه سلامت به دانش آموزان بدو ورود به دبستان


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش بابایی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چایپاره

ارائه شناسنامه سلامت به دانش آموزان بدو ورود به دبستان

طرح سنجش سلامت دانش آموزان بدو ورود به دبستان سال 1397 در شهرستان چایپاره.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چایپاره از روند طرح سنجش سلامت دانش آموزان بدو ورود به دبستان در شهرستان چایپاره خبر داد و گفت: این طرح با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان از اول تیرماه و همزمان با سایر شهرستان ها شروع شده و طبق آماری که در دست داریم تا پایان این طرح، حدود هزار دانش آموز بدو ورود به دبستان مورد ارزیابی مقدماتی و معاینات پزشکی قرار خواهند گرفت.

دکتر درستی تصریح کرد: این دانش آموزان در این مدت از لحاظ وضعیت بینایی، قد و وزن، بهداشت دهان و دندان، شنوایی سنجی، آمادگی تحصیلی و سلامت روان و در پایگاه سنجش سلامت شهری و در سطح مراکز خدمات جامع سلامت مورد معاینه و ارجاعات تخصصی قرار می گیرند و برای آنها شناسنامه سلامت ارائه می شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان چایپاره اشاره ای هم به معاینات دانش آموزان پایه های چهارم، هفتم و دهم داشت و افزود: این معاینات با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان و همزمان با سنجش دانش آموزان بدو ورود به دبستان و در مراکز خدمات جامع سلامت شروع شده و انتظار می رود تا پایان تابستان و شروع سال تحصیلی جدید انجام شود.

دکتر یوسف درستی خاطرنشان کرد: طبق آمارها انتظار داریم امسال حدود 2340 دانش آموز مقاطع تحصیلی چهارم، هفتم و دهم مورد معاینات پزشکی و سلامت قرار گیرند.خ


 


٠٨:٢٢ - سه شنبه ١٩ تير ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٦٣١    /    تعداد نمایش : ٢٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج