صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
پنج شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٧
اخبار > خیرین چایپاره باز هم به مدد عرصه سلامت آمدند


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش بابایی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چایپاره

خیرین چایپاره باز هم به مدد عرصه سلامت آمدند

اهداء یک دستگاه مانیتور علایم حیاتی فول پارامتر رنگی و یک دستگاه الایزاواشر هورمون به بیمارستان امام خمینی (ره) چایپاره.

خانواده مرحوم جلیلوند در حق همسر و پدر مرحوم شان یک دستگاه مانیتور علایم حیاتی فول پارامتر رنگی به ارزش 110 میلیون ریال و همچنین خانواده مرحوم صفری و مرحوم ......... مبالغ 100 میلیون ریال و 30 میلیون ریال جهت خرید یک دستگاه الایزاواشر هورمون و سایر تجهیزات مورد نیاز به بیمارستان امام خمینی (ره) اهدا کردند.

دکتر درستی مدیر شبکه بهداشت و درمان چایپاره ضمن تشکر و قدردانی از بانیان این امر خداپسندانه و خیرخواهانه و آرزوی سلامتی برای خانواده های اهداکننده و غفران الهی برای آن مرحومان، دخالت خیرین را با توجه به فوریت نیازهای بخش درمان در بهتر شدن وضعیت سلامت جامعه بسیار تأثیرگذار خواند.

وی ضمن قدردانی از مردم و خیرین شهرستان چایپاره و همه خیرین عرصه سلامت افزود: در شهرستان چایپاره در چند سال اخیر خیرین در بخش سلامت شهرستان و کمک به زیرساختهای آن از جمله توسعه پروژه های عمرانی و تجهیزات بخش بهداشت و درمان اقدامات بسیار ارزشمندی انجام داده اند اما با توجه به زمینه های مالی خیرین و اعتقادات و روحیه خوب بخشندگی و نوع دوستی مردم چایپاره انتظار از خیرین این شهرستان بسیار زیاد است.

 


اگر در حوزه خیرین سلامت فرهنگ سازی مناسب صورت گیرد، مردم و خیرین ما نقش بسیار تأثیرگذاری در ارتقاء سلامت جامعه ایفا خواهند کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان چایپاره ضمن تأکید بر اهمیت نقش خیرین در توسعه بخش سلامت گفت: مشارکتهای بین­ بخشی و استفاده از ظرفیت سازمانهای مردم نهاد و دستگاههای اجرایی به نفع سلامت مردم از عوامل مهم در توسعه عرصه سلامت می باشد و اگر بتوانیم در حوزه خیرین سلامت فرهنگ سازی مناسب انجام دهیم و از پتانسیل خیرین به درستی استفاده کنیم، مردم و خیرین ما نقش بسیار تأثیرگذاری در ارتقاء سلامت جامعه و رفع مشکلات این حوزه ایفا خواهند کرد و این همان مفهوم اجتماعی شدن سلامت است.

وی نقش خیرین را در ارتقاء سلامت جسمانی، روانی، اجتماعی و معنوی بسیار اثرگذار دانست و افزود بی تردید حضور دولت و خیرین در کنار هم در برآوردن بسیاری از نیازهای سلامت و ایجاد تحول در این حوزه حیاتی جامعه بسیار مهم است.

 

 


١٤:٢٥ - يکشنبه ١٧ تير ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٦٢٤    /    تعداد نمایش : ٢٨٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج