صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
پنج شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٧
اخبار > بازدید نماینده مجلس شوراي اسلامی از شبکه بهداشت و درمان چالدران


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش رضایی روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان چالدران

بازدید نماینده مجلس شوراي اسلامی از شبکه بهداشت و درمان چالدران

عین الله شریف پور نماینده مردم شهرستانهای ماکو ، چالدران، پلدشت و شوط  در مجلس شورای اسلامی از شبکه بهداشت و درمان شهرستان چالدران بازدید نمود.

در جریان این بازدید مدیریت شبکه بهداشت و درمان ضمن عرض خیرمقدم به نماینده مردم شھرستان چالدران  در مجلس اظهار داشت : ارائه خدمات متفاوت از گذشته در قالب طرح تحول نظام سلامت، رضایت مندی مردم محروم شهرستان را در پی داشته که با این رضایت خاطر بدست آمده، حلاوت و شیرینی این طرح عظیم و ملی در شهرستان مشهود است.

دکتر مقصدحق با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای رضایتمندی ھرچه بیشتر مردم در حوزه سلامت به کار خواھیم گرفت، خاطرنشان ساخت: در این راستا حمایت شخصیت ھای برجسته شهرستان و مسئولان  ھمچنین خدمتگزاری صادقانه مجموعه شبکه بهداشت  ودرمان نقش مهم و محوری دارد و امید است بتوانیم با وجود این عزیزان خدماتی که لایق و شایسته مردم شهرستان چالدران می باشد را به آنان تقدیم کنیم.

وی سپس از امکانات موجود،خدمات ارائه شده و مشکلات شبکه بهداشت و درمان مطالبی رابرای نماینده شهرستان چالدران تشریح نمود.

 شریف پور در این بازدید ضمن تقدیر از خدمات انجام شده در بخش بهداشت و درمان شهرستان چالدران، مقوله بهداشت و درمان و بهبود سلامت مردم را یکی از مهمترین مسایل حوزه انتخابیه خود برشمرد و در این بازدید وی ضمن تماس تلفنی با دانشگاه خواستار حل مشکلات بهداشتی و درمانی و عمرانی شبکه بهداشت و درمان شد.

نماینده مجلس در پایان ضمن ابراز خرسندی از به اتمام رسیدن پروژه توسعه اورژانس و تقدیر از مدیریت شبکه بهداشت و درمان  گفت که در جهت حل مشکلات نهایت مساعدت را با شبکه بهداشت خواھند داشت.خ

 


١٠:٤٥ - شنبه ١٦ تير ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٥٩٦    /    تعداد نمایش : ٣٠٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج