صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
پنج شنبه ٢٤ آبان ١٣٩٧
اخبار > امنیت سلامت غذایی ضامن یک جسم سالم


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش کریمی روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب

امنیت سلامت غذایی ضامن یک جسم سالم

اولین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان میاندوآب به ریاست فرمانداری و دبیری شبکه بهداشت و درمان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید

دکتر حیدری مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب در ابتدای این نشست ضمن خوش آمدگویی به اعضاء  به بررسی و پیگیری مصوبات جلسه قبل شورای سلامت شهرستان پرداخت .

وی با طرح موضوع سلامت و ضرورت ارتقاء سطح سلامت با مشارکت کلیه آحاد و طبقات جامعه بر اهمیت مصوبات کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان تاکید ویژه نمود و افزود: از آنجايي که اولين رکن جامعه سلامت روح و جسم مي باشد، جهت تضمين سلامت روح و جسم افراد جامعه در اين خصوص با عنوان سلامت و امنيت غذايي فعاليتهايي انجام مي پذيرد که خوشبختانه در شهرستان میاندوآب این اقدامات مناسب بوده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود همچنين خواستار بازديد مستمر کارشناسان بهداشت از مراکز مرتبط با سلامت مردم از جمله عرضه کنندگان مواد غذايي شد و افزود: سلامت مردم در اولويت اول امور قرار دارد لذا در این راه هرگونه کم کاری و سهل انگاری از هیچ فردی قابل قبول نخواهد بود.

دکتر سهراب حیدری با اشاره به اینکه ادارات و نهادهای سطح شهرستان با شبکه بهداشت و درمان در حوزه بهداشت و سلامت شهروندان باید مشارکت فعالانه ای داشته باشند، خاطر نشان کرد: همه ما باید در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی وضعیت بهداشتی شهروندان تلاش کنیم و البته برای تحقق این مهم تلاش، اهتمام و تعامل شهروندان نیز بسیار موثر و سودمند خواهد بود.

وی به بیان گزارشی از مصوبات قبلی جلسه پرداخت و همچنین ضمن تقدير از زحمات بي‌وقفه تمام کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بويژه خدمات انجام گرفته، آنرا نشانه دلسوزي حوزه سلامت در جهت خدمت صادقه به مردم دانست.

در ادامه این جلسه اعضاء به منظور بررسی مشکلات بهداشتی موجود در سطح شهرستان و ارائه راهکارهای مناسب جهت حل این مشکلات و چالش های این حوزه به بحث و گفتگو پرداختند و راهکارهایی توسط اعضاء حاضر در جلسه به منظور ارتقاء سطح بهداشت و سلامت و ایجاد امنیت غذایی شهرستان ارائه شد.خ


 

 


٠٩:٠٨ - شنبه ١٦ تير ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٥٩٢    /    تعداد نمایش : ١٧١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج