صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
اخبار > مدیریت درست برمنابع مالی و هزینه ای


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش قهرمانزاده مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ماکو

مدیریت درست برمنابع مالی و هزینه ای

کمیته صرفه جویی و کاهش هزینه ها در شبکه بهداشت و درمان ماکو برگزار گردید .

به منظور مدیریت درست بر منابع مالی و هزینه ای در سطح شبکه بهداشت و درمان ماکو ، کمیته صرفه جویی و کاهش هزینه ها با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان ، سرپرست مرکز بهداشت ، کارشناسان مسئول واحدها  و مسئولین امور عمومی  مراکز خدمات جامع سلامت در مورخه بیست و چهارم اردیبهشت ماه در محل سالن اجتماعات شبکه برگزار گردید .

دکتر میثمی سرپرست شبکه بهداشت و درمان با اشاره به مصوبات  جلسه کمیته استانی و ارائه توضیحاتی در مورد اهمیت صرفه جویی ، تأکید براقدام و برنامه ریزی از سوی کلیه مسئولان واحدها و مراکز خدمات جامع سلامت مبنی بر  رعایت مصرف بهینه از امکانات موجود و کاهش مصارف غیر ضروری  نمود .

دکتر میثمی گفت : صرفه جویی به معنای کم مصرف کردن یا اصلاً مصرف کردن نیست ، بلکه جلوگیری از مصرف غیرضروری و بهینه مصرف کردن است .

دکتر صمدی سرپرست مرکز بهداشت نیز با اشاره اهمیت قضیه افزود : به دنبال این هستیم که کارکنان فهیم و کارآمد با درک درست از شرایط همچون گذشته بیشترین همراهی را در اجرای اهداف این کمیته و تحقق اهداف سازمانی داشته باشند .

دکتر صمدی در ادامه با تأکید ویژه ای بر خدمت رسانی صادقانه برمردم و ارائه بهتر خدمات بهداشتی و درمانی ، حفظ و حفاظت از بیت المال و اموال دولتی را از جمله راه حلهای  اساسی در رسیدن به اهداف کمیته صرفه جویی عنوان کرد و گفت : با تعهد و دلسوزی و همدلی در فضای صمیمی فعالیت کنیم و وجدان کاری را سرلوحه کارهایمان قرار دهیم .

در ادمه جلسه هریک از حاضران در جلسه پیشنهادات و راهکارهای مورد نظر خویش را جهت اجرای بهتر برنامه بیان داشتند.خ  

 


٠٩:٠٦ - سه شنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٠٤٣    /    تعداد نمایش : ١٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج