صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
اخبار > تقدیر استادی از اساتید خود


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دا آذربایجان غربی

تقدیر استادی از اساتید خود

مراسم گرامیداشت مقام استاد همه ساله برگزار می شود اما امسال این مراسم حال و هوای دیگری داشت زیرا هم استقبال اعضای هیات علمی دانشگاه قابل توجه بود و هم دو میهمان عزیز دیگری در بین اساتید دانشگاه حضور داشتند که جنس کارشان از نوع آموزش بود .

حضور این دو میهمان ارزشمند که به ابتکار رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی انجام گرفت در نوع خود بی نظیر ، زیبا و ماندگار بود .

این دو میهمان ، آقایان ضیاءالدین میر فخرایی دبیر زیست شناسی و علی دهقان دبیر زبان انگلیسی و معلمین دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی در دوران دبیرستان وی و قریب به نیم قرن پیش بودند .

این دعوت و حضور ضمن اینکه ارزش گذاری به مقام معلم و قدرشناسی از زحمات آنان است حاوی پیام دیگری نیز می باشد ، پیامی به رنگ فرهنگ سازی و ترویج فرهنگ قدردانی و قدرشناسی از زحمات کسانی که عمر خود را فدای آینده روشن این مرز و بوم کرده اند.

هیچ قلمی قادر به توصیف برق شادی چشمان این دو معلم و لبخند رضایتمند آنان نبود چرا که نتیجه همه آن زحمات را در دانش آموز دیروز و استاد امروز که شامل نیل به مدارج عالیه تحصیلی ، خادم مردم ، ادب و تواضع بود را از نزدیک می دیدند و باید گفت احسنت بر مبتکر این حرکت و  فکر زیبا ، بیاییم اینگونه رفتارهای فرهنگی  را الگوی زندگی و کاری خود قرار دهیم و حلقه مفقوده قدرشناسی و قدردانی را در جامعه فعلی خود بازیابیم .١٣:٣٤ - يکشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٠٢٧    /    تعداد نمایش : ٤٧٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج