صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧
اخبار > ذهنیتم عوض شد و بسیار امیدوار شدم


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش خبرنگار وب دا آذربایجانغربی

ذهنیتم عوض شد و بسیار امیدوار شدم

این مطلب را معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار عنوان کرد .

صبح سه شنبه 21 فروردین ماه سالجاری مهندس حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی به همراه دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان از پروژه های عرصه سلامت در ارومیه بازدید نمودند.

مهندس حسینی در گفتگو با پایگاه خبری وب دا آذربایجان غربی در پاسخ به این سوال که پروژه های عرصه سلامت را چگونه ارزیابی می کنید؟ گفت: توفیق این را داشتم که در حضور دکتر آقازاده از بخشی از زحمات حوزه درمانی بازدید کنم. ذهنیتی که بنده قبلاً از کمبودهای واحدهای درمانی و چالشهای موجود در ارائه خدمات در حوزه توریست درمانی داشتم و اظهار تاسف میکردم که چرا در ایجاد و استفاده از ساختمانها و تجهیزات و خدمات مدرن درمانی وقفه ایجاد شده چرا که زمانی ما در خاورمیانه سرآمد و بی نظیر بودیم، با این بازدید این ذهنیت کاملا عوض شد .

وی افزود: با توجه به افزایش جمعیت ، نیاز به تغییرات اساسی و بازبینی برنامه ها و افزایش سطح خدمات و نوع خدمات بود و بنده با بازدید امروز خیلی خوشحال و امیدوار شدم، نحوه چیدمان اتاقها، مراکز بستری، جراحی و آزمایشگاه در دست احداث با تفکرات خوب دکتر آقازاده و همکارانشان بروز شده و در سطح منطقه بی نظیر می باشد.

مهندس حسینی اظهار داشت: من احساسم بر این است که خدمات درمانی از ضروریات جامعه می باشد و بخشی از انتظارات مردم را تشکیل می دهد، حوزه خدمات درمانی  یکی از ماموریتهای اساسی و کلیدی نظام جمهوری اسلامی است و ما با تمام توان پشتیبانی خواهیم کرد که آقای دکتر بتوانند این پروژه ها را پیش ببرند تا یکی از مراکز ارائه خدمات در حوزه توریست درمانی باشیم که این امر می تواند هم در حوزه سلامت و هم حوزه در آمد زایی اثرات بسیار خوبی را در استان ایجاد کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در پاسخ به سوال نحوه پشتیبانی استانداری از این پروژه ها گفت: ما بخش خدمات درمانی را بعنوان یکی از اولویتهای توسعه استان مد نظر قرار دادیم و قطعاً حمایتهای همه جانبه را از دکتر آقازاده و همکارانشان خواهیم داشت چرا که این پروژه ها ، پروژه های ملی هستند و ما باید وقت بگذاریم و پیگیری کنیم و بی تردید این کارها را در کنار هم و به پشتوانه هم پیش خواهیم برد و بابی را که رئیس دانشگاه برای مشارکت بخش خصوصی باز کرده اند قابل تقدیر است .خ

 


١٣:٥٠ - سه شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ١٨٤٩٨    /    تعداد نمایش : ٣٦٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج