صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
اخبار > پیشرفت فیزیکی 85 درصدی مرکز خدمات جامع سلامت محسن شافعی مهاباد


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش باغچه ای مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

پیشرفت فیزیکی 85 درصدی مرکز خدمات جامع سلامت محسن شافعی مهاباد

این مطلب را دکتر مرزنگ در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباداعلام کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: مرکز خدمات جامع سلامت شهری  محسن شافعی یکی از مراکز اجرایی شهری است که  در زمینی به مساحت زیر بنای 1200 متر مربع در 3 طبقه به ارزش تقریبی 13 میلیارد ریال از محل اعتبارات دانشگاه متبوع از پیشرفت فیزیکی 85 درصد برخوردار است و در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

وی افزود: تمامی سعی دانشگاه متبوع این است که پروژه‌های بهداشتی درمانی جهت ارائه خدمات مطلوب به همشهریان عزیز در حداقل زمان ممکن به اتمام برسند و با توجه به اینکه برنامه تدوین شده با زمان‌بندی مشخصی در این راستا در نظر گرفته شده، تحقق این مهم را تسهیل کرده است.

وی خاطرنشان ساخت: 60 درصد اعتبارات این مراکز توسط وزارت بهداشت،25 درصد از محل اعتبارات داخلی دانشگاه متبوع و 15 درصد آن نیز توسط سازمان برنامه و بودجه استان تامین می شود.

دکتر مرزنگ گفت:این مرکز شامل واحد های پزشک شهری،مامایی،مراقبین سلامت،بهداشت محیط و حرفه ای ،واحد سلامت روان،پیشگیری و مبارزه با بیماریها و تغذیه،تزریقات و پانسمان،داروخانه وسالن کنفرانس بوده و یک طبقه مختص آزمایشگاه می باشد.

وی خاطر نشان کرد: در سال گذشته برای احداث مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی خلیفان و 6 خانه بهداشت در مجموع حدود 1 میلیارد تومان جهت تجهیز و نوسازی و بهسازی این مراکز هزینه شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد افزود: در سالجاری علاوه بر احداث 2 مرکز و پایگاه سلامت که همگی دارای پیشرفت فیزیکی بیش از 80 درصد می باشند 6 باب خانه بهداشت در مناطق مختلف روستایی در حال احداث هستند.

وی در پایان افزود: مرکز خدمات جامع سلامت شهری محسن شافعی با داشتن 2 پایگاه سلامت به جمعیت بیش از 30 هزار نفری تحت پوشش خود خدمات سلامت ارائه می دهد.خ

 

 


٠٨:٤٦ - سه شنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٨١٩٨    /    تعداد نمایش : ١٥٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج