صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
اخبار > کسب رتبه اول و دوم فارماکولوژی توسط دانشجویان این دانشگاه


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مسئول روابط عمومی دانشکده داروسازی

کسب رتبه اول و دوم فارماکولوژی توسط دانشجویان این دانشگاه

افتخار آفرینی دانشجویان داروسازی در بیست و یکمین سمینار داروسازی کشور.

دانشکده داروسازی ارومیه و دانشجویان داروسازی این دانشکده در بیست و یکمین دوره سمینار دانشجویان داروسازی سراسر کشور 21 IPSS افتخار آفریدند.

در این سمینار که اسفند ماه جاری در اهواز برگزار شد دانشجویان ۱۹ دانشکده داروسازی سراسر کشور با ارائه مقالات علمی و صنفی در بیش از ۱۰ گروه و رشته تخصصی داروسازی، پژوهش های اخیر خود را در این علوم ارائه کردند و بیش از ۷۰۰ مقاله در رشته های تخصصی داروسازی ارائه شده بود که حدود ۳۷۰ مقاله جهت ارائه در سمینار پذیرفته شده بود.

کاروان اعزامی از دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه شامل دو تن از اساتید دانشکده بعنوان داور بخش سخنرانی و پوستر سمینار و ۶ دانشجو در بخش ارائه مقالات بود. از ۶ مقاله ارائه شده در رشته های مختلف تخصصی داروسازی ۲ مقاله حائز رتبه برتر شدند.

 رتبه های برتر گروه-رشته فارماکولوژی از آن دانشجویان داروسازی ارومیه شد.

در گروه تخصصی فارماکولوژی از بین ۱۹ دانشکده داروسازی کشور عسل جاویدمهر و ثمین عباس زاده هر دو از دانشکده داروسازی ارومیه به ترتیب رتبه اول و دوم را از آن خود کردند.

کسب این افتخار را به همه اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و اساتید دانشکده داروسازی و بویژه اساتید راهنمای ایشان در گروه فارماکولوژی- توکسیکولوژی تبریک عرض میکنیم.خ


 

 

 


١٢:٠٣ - دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١٨١٧٣    /    تعداد نمایش : ٢٣٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج