صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٧
اخبار > جذب مشارکتهای مردمی از اهداف هم اندیشی سازمان های مردم نهاد


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

جذب مشارکتهای مردمی از اهداف هم اندیشی سازمان های مردم نهاد

 اولین جلسه هم اندیشی سازمان های مردم نهاد (سمن) و شبکه بهداشت و درمان بوکان تشکیل یافت.

روز چهارشنبه 18 بهمن ماه جلسه ای با عنوان هم اندیشی سمن ها با بهداشت و درمان به ریاست دکتر صلاح الدین قادرزاده رئیس بیمارستان بوکان با حضور نمایندگانی از 16 سازمان مردمی شهرستان در محل سالن اجلاس فرمانداری برگزار شد.

دکترقادرزاده گفت: باتوجه به گذشت چند ماه از تشکیل معاونت امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی یکی از مهمترین اهداف این معاونت ایجاد ارتباط و هماهنگی بیشتر بین بهداشت و درمان و مردم است.

وی هدف از تشکیل چنین جلساتی را گسترش هماهنگی و جذب مشارکتهای مردمی دانست که با مدیریت صحیح قطعا " موجب تسهیل ارئه خدمات مددکاری و پیشبرد اهداف خیرخواهانه و انسان دوستانه سازمان های مردم نهاد " می گردد.

در ادامه شفیعی کارشناس امور اجتماعی شبکه بهداشت و درمان بوکان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این سازمان، نهادینه ساختن سمن ها در شهرستان و ارتباط هر چه بیشتر و حسنه این سازمان ها با بهداشت و درمان را لازم و ضروری دانست.

 همچنین به صورت ویژه از سمن هایی که نیاز به ارتباط بیشتری با بهداشت و درمان دارند و به نحوی با سلامت مردم در ارتباط هستند، تاکید بر تحکیم این ارتباط نمود.

در ادامه هرکدام از نماینده گان سمن ها ایجاد این ارتباط را حسنه دانسته و آمادگی خود را بر همراهی با مجموعه بهداشت و درمان اعلام نمودند.

جلسه با انتخاب دکتر عبدالعزیز مولودی از موسسه ترک اعتیاد عرفان به عنوان نماینده سمن های سطح شهر به جهت ارتباط با بهداشت ودرمان به پایان رسید.

خاطر نشان میگردد: شورای خیرین سلامت شهرستان بوکان با سابقه درخشان و عملکرد چشمگیر از برترین سازمان های مردم نهاد در جنوب غرب استان است.خ

 

 

 


٠٩:٢٣ - شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ١٧٨٢٠    /    تعداد نمایش : ١٦١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج