صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
سه شنبه ٠١ خرداد ١٣٩٧
اخبار > دکتر آقازاده: بدون تعامل و همکاری بین بخشی و به تنهایی نمی توان به توسعه دست یافت


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دا آذربایجان غربی

دکتر آقازاده: بدون تعامل و همکاری بین بخشی و به تنهایی نمی توان به توسعه دست یافت

این مطلب را رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بیان کرد .

نشست اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی با اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه که عصر روز شنبه 11 آذر ماه 1396 برگزار شد .  

در حاشیه این جلسه ، دکتر جواد آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی محمد حضرت پور شهردار کلانشهر ارومیه در گفتگویی با پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دا گفت: شورای شهر در واقع یک پارلمان محلی است و ما مجریان بهداشت و درمان وظیفه داریم گزارشی از اقدامات انجام یافته را خدمت این عزیزان ارائه کنیم چرا که هر کاری صورت گرفته در نتیجه حمایت شهردار  و شورای شهر بوده است و یقیناً بدون تعامل و همکاری بین بخشی و به تنهایی نمی توان به توسعه دست یافت .

وی افزود: خوشحالم که اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه از جریان عملکرد دانشگاه راضی بودند چرا که اینها نماینده مردم هستند.

دکتر آقازاده اضافه کرد : در آینده کمیته های تخصصی بین دانشگاه علوم پزشکی ، شورای شهر و شهرداری شکل خواهد گرفت و مسائل بهداشتی و درمانی را پایش و بررسی کرده و برای حل مشکلات برنامه ریزی خواهیم نمود تا در سال 1404 یک شهر سالم داشته باشیم .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان تصریح کرد : اینکه شهردار ارومیه هدف برنامه های کاری خود را داشتن شهری سالم و با نشاط برای سال 1404 لحاظ می کند و با دید سلامت مدار به موضوعات شهری نگاه می نماید که انسانها شاد ، سالم و با نشاط زندگی کنند قابل توجه و تقدیر است چرا که اگر انسانها سالم باشند محور توسعه خواهند بود و به این ترتیب استان نیز توسعه خواهد یافت.

دکتر آقازاده در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم همانگونه که مهندس سعادت برای توسعه عرصه سلامت کمک کردند از این به بعد هم از حمایتهای آقای شهریاری استاندار جدید آذربایجان غربی برخوردار بوده تا بتوانیم در خدمت مردم باشیم.

 


١٧:٢٧ - يکشنبه ١٢ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ١٦٨٤٦    /    تعداد نمایش : ٢٣٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج