English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ١٧ خرداد ١٤٠٢
واکسیناسیون و رعایت پروتکلهای بهداشتی لازم و ملزوم هم هستند


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

برپایی ایستگاه سلامت نوروزی و توزیع بروشورهای آموزشی در بین مسافران و مهمانان نوروزی

مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان گفت: ایستگاه سلامت واحد آموزش و ارتقای سلامت مرکز بهداشت و هلال احمر در قالب طرح سلامت نوروزی در مسیر جاده تفریحی "کیوه رش" و روستای "کوسه" این شهرستان برپا شد.

دکتر علی حسین زاده در تاریخ 1 فروردین در گفت و گو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان، اظهار داشت: ایستگاه سلامت با همکاری واحد آموزش مرکز بهداشت و هلال احمر جهت آموزش مسافرین نوروزی به نام نخستین شهید مدافع سلامت آذربایجانغربی "شهید رشید شیخ آقایی " در مسیر جاده تفریحی "کیوه رش" و روستایی"کوسه"  شهرستان راه اندازی شد و پذیرای هرگونه سوالات و خدمات مورد نیاز مردم است.

وی ادامه داد: این ایستگاه‌ها به منظور ارائه خدمات به مسافران در جاده‌ها و مسیرهای اصلی رفت و آمد مسافران و گردشگران برپا شده است و تیم‌های سلامت مستقر در این ایستگاه‌ها در2 نوبت صبح و عصر به مسافران و مهمانان نوروزی ارائه خدمت می‌کنند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان ادامه داد: بسته های آموزشی شامل محتواهای آموزشی طرح سلامت نوروزی، سوانح و حوادث، بیماریهای گوارشی و کرونا است.

وی اضافه کرد: این بسته های آموزشی جهت توزیع در بین مراجعه کنندگان، مهمانان و مسافران شهرستان تحویل جوانان سفیر سلامت، ایمنی و نشاط اجتماعی مستقر در چادرها ارائه شد.


 


 


١١:٥٦ - سه شنبه ٨ فروردين ١٤٠٢    /    شماره : ٥١٦٩٨    /    تعداد نمایش : ٨٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج