English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ١٧ خرداد ١٤٠٢
واکسیناسیون و رعایت پروتکلهای بهداشتی لازم و ملزوم هم هستند


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش قهرمانزاده روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ماکو

نظارت ویژه کارشناسان بهداشت محیط در تعطیلات نوروزی

در ایام تعطیلات نوروز، نظارتهای کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت ماکو  افزایش یافته است .

در هفتمین  روز از سال جدید و سیزدهمین روز از اجرای برنامه سلامت نوروزی (که همزمان با سراسر کشور از 24 اسفندماه 1401 در ماکو نیز شروع و تا 15 فروردین ماه سالجاری ادامه دارد ) اقدامات مهمی در شهرستان ماکو انجام گرفته است .  

 دکتر صمدی افشار مدیر شبکه بهداشت و درمان ماکو با اعلام این خبر افزود: در راستای حفظ و ارتقاء سلامت همشهریان محترم و مسافرین گرامی و با توجه به موقعیت خاص و مرزی بودن منطقه و افزایش مسافرتها در ایام نوروز، برنامه سلامت نوروزی همانند سالهای گذشته  در حال اجرا می باشد.

دکتر صمدی افشار در ادامه گفت:  بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت ماکو طبق برنامه ریزیهای انجام شده به طور مرتب از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، اماکن و اقامتگاههای بین راهی و پایانه های مسافربری، اماکن  و مراکز اقامتی، مهمانپذیرها، پایانه های مسافربری، آرایشگاهها، قنادیها، رستورانها، مراکز طبخ و توزیع موادغذایی بازدید می نمایند که در همین راستا تا به امروز، تاکنون 1000 کیلو از مواد غذایی غیر بهداشتی از چرخه مصرف خارج شده و 4 امکنه پلمپ و 30 واحد صنفی متخلف به مراجع قضایی معرفی گردیدند . 

مدیر شبکه در پایان از مردم درخواست نمود کلیه تخلفات بهداشتی را می توانند به سامانه 190 گزارش دهند تا به موقع پیگیری شوند .٠٩:٤٢ - سه شنبه ٨ فروردين ١٤٠٢    /    شماره : ٥١٦٨٠    /    تعداد نمایش : ٦٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج