English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ١٧ خرداد ١٤٠٢
واکسیناسیون و رعایت پروتکلهای بهداشتی لازم و ملزوم هم هستند


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش باغچه ای روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

دومین نشست منطقه ای کارشناسان امور اجتماعی جنوب استان آذربایجان غربی در مهاباد

راهکارهای ارتقاء شاخص های سلامت در دومین نشست منطقه ای کارشناسان امور اجتماعی جنوب استان در شهرستان مهاباد در تاریخ 29 اردیبهشت ماه مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر امید صادق امیری سرپرست شبکه بهداشت و درمان مهاباد بیان داشت: این نشست با هدف تقویت بسترهای خدمات، افزایش تنوع خدمات و استفاده و بهره گیری از پتانسیل های مردمی و سایر ادارات که می توانند با هم در جهت ارائه خروجی بهتر از نظام بهداشت و درمان هر شهرستان و مجموعه خدمتگزار باشند.

وی افزود: انشاالله بتوانیم با برگزاری چنین کارگاهایی در راستای مشارکت سایر ارگانها و بالا بردن سطح سواد سلامت مردم جامعه در جهت نیل به اهداف ارتقا شاخص های سلامت و عدالت در سلامت گام های موثری برداریم.

دکتر امید صادق امیری اظهار داشت: این نشست با حضور کارشناسان امور اجتماعی، روسای خانه مشارکت مردم در سلامت استان و مدیران عامل موسسات خیریه بیمارستانی شهرستان های نقده، سردشت، پیرانشهر، اشنویه و مهاباد در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان مهاباد برگزار شد.

دکتر مهران میرزایی مدیر سازمانهای مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی اظهار داشت: موسسات خیریه بیمارستانی در جهت کمک به عرصه سلامت از طریق کار خیر و جلب مشارکت های مردمی برای کارهای خیریه در بیمارستان های تابعه تشکیل شده است.

وی افزود: بالا بردن سطح آگاهی افراد جامعه و جمع آوری اطلاعات صحیح جمعیتی از مهمترین اهداف این کارگاه آموزشی به شمار می رود.
١٦:٠٤ - سه شنبه ٢ خرداد ١٤٠٢    /    شماره : ٥٣٢١٨    /    تعداد نمایش : ٧٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج