English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: چهارشنبه ١٧ خرداد ١٤٠٢
واکسیناسیون و رعایت پروتکلهای بهداشتی لازم و ملزوم هم هستند


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش باغچه ای روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

بازدید نوروزی کارشناسان سلامت محیط و کار معاونت بهداشت از مرکز بهداشت مهاباد

بازدید نوروزی کارشناسان سلامت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه از مرکز بهداشت مهاباد در تاریخ 7 فروردین 1402 از واحد سلامت محیط و کار مرکز بهداشت مهاباد انجام شد.

مهندس سهرابی کارشناس سلامت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه گفت: هدف از این بازدید تبریک سال نو به همکاران و ارزیابی و نظارت بر واحد سلامت محیط و کار مرکز بهداشت مهاباد در ایام تعطیلات نوروز می باشد.

وی افزود: کلیه اقدامات واحد سلامت محیط و کار مرکز بهداشت مهاباد به صورت آنلاین و به روز وارد سامانه شده و در زمینه بازدید ها و نحوه فعالیت های انجام گرفته در این واحد می توان گفت که شهرستان مهاباد جزو شهرستانهای پیشتاز در زمینه فعالیت های نوروزی در سطح استان است.

مهندس سهرابی ادامه داد: این پایش های نوروزی به صورت دوره ای و از تمامی واحد های سلامت محیط و کار واحد های تابعه مراکز بهداشتی سطح شهرستان ها به عمل می آید.

مهندس سوران ارمی کارشناس مسئول بهداشت محیط شهرستان مهاباد بیان داشت: طرح بسیج سلامت نوروزی از ابتدای اسفندماه در شهرستان مهاباد کلید خورده و طی آن 22 نفر از بازرسین بهداشت محیط و حرفه ای در قالب 11 تیم دو نفره و با همکاری ادارات، مراکز اقامتی و تهیه و توزیع مواد غذایی مورد بازدید و پایش قرار گرفته اند.


١٥:١٢ - چهارشنبه ٩ فروردين ١٤٠٢    /    شماره : ٥١٧٤٣    /    تعداد نمایش : ٨٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج