English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ١١ فروردين ١٤٠٢
واکسیناسیون و رعایت پروتکلهای بهداشتی لازم و ملزوم هم هستند


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دا

قدردان همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی همجوار هستیم

دکتر‌حبیب زاده در گفت و گو با خبرنگار وب دا افزود: دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با تمام توان و قوت در‌کنار این مجموعه علوم پزشکی خوی بوده تا بحران زلزله را پشت سر بگذاریم و همین دلگرمی برای مردم زلزله زده منطقه است.

وی با اشاره به خبر کمبود داروهای پزشکی گفت: خوشبختانه هم اکنون کمبودی در زمینه داروی های بیمارستانی نداریم و به اندازه کافی تهیه شده است.

دکتر حبیب زاده در ادامه تصریح کرد: علی رغم تمهیداتی که در کمپ‌ها انجام شده و با توجه به کمک دانشگاه های استان های همجوار، در حال حاضر کمبودی در کمپ‌ها نیز نداریم اما با توجه به مصرف زیاد دارو در کمپ ‌ها و مناطق زلزله زده، احتمالا در روز های آینده با کمبود دارو در کمپ‌ها مواجه خواهیم شد.

وی گفت: با کمک خیرین فعلا نگرانی خاصی برای این روزها نداریم و امیدواریم با کمک دانشگاه های علوم پزشکی و خیرین این کمبود ها نیز به زودی رفع کنیم.

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهرستان خوی افزود: از ۴۰ کمپ اعلامی، هشت کمپ پر جمعیت  دارای پزشک، پرستار و ماما مقیم هستند و در‌ مابقی کمپ ها نیز پزشک، پرستار و ماما به صورت سرکشی ساعتی حضور مداوم دارند تا در امر مداوا و ارائه خدمات بهداشتی همراه مردم آسیب دیده باشیم.


١٧:١٤ - جمعه ١٤ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ٥٠٣٨٦    /    تعداد نمایش : ٥٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج