English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ١١ فروردين ١٤٠٢
واکسیناسیون و رعایت پروتکلهای بهداشتی لازم و ملزوم هم هستند


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی وب دا

ذخیره دارویی و سرم در شهرستان خوی از وضعیت مناسبی برخوردار است

دکتر رهبر مدیر تجهیزات پزشکی معاونت غذا و دارو در تاریخ ۱۳ بهمن ماه سال جاری در حاشیه بازدید از داروخانه های شهرستان خوی و در مصاحبه با روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه عنوان کرد:

در بازدیدی که امروز از داروخانه های بیمارستانی و سرپایی شهرستان خوی داشتیم خوشبختانه ذخیره دارویی از وضعیت مناسبی برخوردار بود.

وی این اطمینان را به شهروندان خوی داد که تمام نیازهای دارویی شهرستان از طریق داروخانه های بیمارستانی و سرپایی قابل تامین می باشد.

وی افزود: تمامی داروخانه ها از جمله پنج داروخانه شبانه روزی و ۳۹ داروخانه روزانه همگی فعال هستند و به ارایه خدمات مشغول می باشند.

مدیر تجهیزات پزشکی معاونت غذا و دارو در خصوص شایعات کمبود سرم در شهرستان خوی ضمن بی اطلاعی از منبع این اخبار گفت: با زحمات همکاران دانشکده پزشکی خوی و با حمایت های معاونت های مختلف دانشگاه و معاونت غذا و دارو در بازدید امروز هیچگونه کمبود سرمی مشاهده نگردید.

دکتر رهبر در خصوص تجهیزات پزشکی داروخانه های شهرستان خوی گفت: تجهیزات پزشکی در مورد داروخانه های سرپایی موضوعیت ندارد ولی در بیمارستان ها و در بخشهای بستری تجهیزات پزشکی کاملا تامین هستند و شاید جواب گوی چندین برابر مراجعین فعلی نیز باشد.

 


 


٢٣:٢٨ - پنج شنبه ١٣ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ٥٠٣٨٣    /    تعداد نمایش : ١٢٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج