English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ١١ فروردين ١٤٠٢
واکسیناسیون و رعایت پروتکلهای بهداشتی لازم و ملزوم هم هستند


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش باغچه ای روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مهاباد

احداث 3 پایگاه شهری و جاده ای در شهرستان مهاباد

رئیس سازمان اورژانس کشور به همراه مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی استان آذربایجان غربی در سفر به مهاباد وضعیت پایگاه‌های شهری و جاده‌ای اورژانس این شهرستان را بررسی کردند و بر لزوم توسعه و تکمیل زیرساخت‌های این حوزه تأکید داشتند.

دکتر فرزین رضا زاده مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی استان آذربایجان غربی در حاشیه سفر رئیس سازمان اورژانس کشور به مهاباد گفت: قرار شد در برنامه هفتم یک پایگاه جاده‌ای در مسیر مهاباد به پیرانشهر احداث و بزودی دو پایگاه شهری به پایگاه‌های اورژانس شهری مهاباد اضافه شود.

دکتر جعفر میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور  افزود: در برنامه ششم توسعه قرار بود  700 پایگاه  اورژانس جاده‌ای در کشور راه‌اندازی شود که به دلیل برخی مشکلات و کمبودها از جمله کمبود نیرو، امکانات و منابع مالی این برنامه به صورت کامل  انجام نشد.

وی با بیان اینکه آذربایجان‌غربی درحوزه پایگاه‌های جاده‌ای به ویژه در شهرستان مهاباد رشد خوبی دارد اظهار داشت: در تلاش هستیم در برنامه هفتم با برنامه‌ریزی و تلاش جمعی ظرفیت و بستر را برای توسعه و تکمیل پایگاههای اورژانس جاده ای افزایش دهیم.

رئیس سازمان اورژانس کشور قبل از سفر به مهاباد آخرین وضعیت مصدومان و نحوه ارائه خدمات درمانی و اورژانسی  به زلزله زدگان خوی را به صورت میدانی بررسی کرد.
١٣:٠١ - پنج شنبه ١٣ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ٥٠٣٧١    /    تعداد نمایش : ٣٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج