English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: پنج شنبه ٠٨ خرداد ١٣٩٩
لازمه شکستن چرخه انتقال ویروس کرونا ، اهتمام جدی همگانی در خودمراقبتی است


  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب دکتر امید شاهی به سمت رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد

مراسم تکریم و معارفه رئیس بیمارستان با حضور مدیر شبکه،رئیس مرکز بهداشت،رئیس اداره بیمه سلامت،دکتر منصور پور و مسئولین شبکه بهداشت و درمان و سرپرستاران و مسئولین واحدهای مختلف بیمارستان برگزار شد.

مدیرشبکه بهداشت و درمان مهاباد  در این مراسم گفت: در طول مدتی که فردی مسئولیت یک مجموعه را تقبل می کند مهمترین نتیجه آن سربلندی و سرافرازی است شاخص های سربلندی شامل وجدان انسان، رضایت مردم ، پرسنل و دستگاه های ناظر می باشد.

وی افزود: ما افتخار می کنیم که در مجموعه شبکه بهداشت و درمان مهاباد تعداد کثیری از مسئولین و مدیران وجود دارند که با وجدان کاری در راستای ارتقا سلامت شهرستان قدم برمی دارند و خیلی ها هم ناشناخته مانده اند و به امید حق تعالی اگه فرصت باقی باشد در آینده به کار گیری می شوند.

دکتر مرزنگ بیان داشت: دکتر میرکی در سال گذشته مسئولیت بیمارستان را قبول کردند با روحیه بسیار خوبی شروع و انتظارتی را در حد امکانات و با نیروهایی که در اختیار داشتند به ثمر نشاندند. قبول بار مسئولیت برای یک پزشک متخصص با توجه به حضور در درمانگاه و برنامه های آنکالی تا حدودی دشوار می باشد. از روحیه ایثارگی دکتر میرکی در طول دوره تصدی گری ریاست بیمارستان تشکر کرده و آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید و تلاش برای خدمت به مردم در راستای سیاستهای دانشگاه را از خداوند منان خواستارم.

دکتر سیاوش میرکی ضمن تشکر از دکتر مرزنگ اظهار داشت: بیمارستان مجموعه ای است بزرگ و مسئولیت اصلی آن حفظ جان بیماران می باشد به همین دلیل حساسیت این مجموعه خیلی بیشتر از سازمانهای خدمت رسان دیگر می باشد ایرادات ،کاستی ها،گلایه ها، کمبودهای این مجموعه و تمامی افرادی که در بیمارستان کار می کنند خیلی محسوس تر از ارگانهای دیگر است و همیشه زیر ذره بین افکار عمومی و مورد نقد بودیم و این برای بیمارستان فرصتی است مناسب برای پی بردن به ایرادات و نقاط ضعف و باید برای برطرف کردن آن تلاش کنیم.

دکتر امید شاهی سرپرست بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد گفت: خدمت در بیمارستان یک کار تیمی است و کار تیمی مستلزم تعامل و همکاری همه پرسنل می باشد بیمارستان مهاباد بلوک درمانی جنوب استان بوده و توانایی ویژه و حس فداکاری و همکاری بین بخشی همکاران بنده را متقاعد کرد تا این سمت را تقبل نمایم.

 

 

 


٠٩:٥١ - يکشنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٢٢٩٠٨    /    تعداد نمایش : ٧٣٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج