صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩
اخبار > بازدید قائم مقام دبیر ستاد ملی کوید 19 وزارت بهداشت از بیمارستان شهداء تکاب


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مقصودی روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب

بازدید قائم مقام دبیر ستاد ملی کوید 19 وزارت بهداشت از بیمارستان شهداء تکاب

هشتم تیر ماه دکتر ابرازه قائم مقام دبیر ستاد ملی کوید 19 وزارت بهداشت تکاب به همراه دکتر موسوی معاون توسعه مدیریت ، منابع و برنامه ریزی دانشگاه و دکتر رضائی مدیر درمان و تعالی خدمات بالینی دانشگاه از بیمارستان شهداء تکاب بازدید کردند.

در این بازدید مدیر شبکه بهداشت و درمان و رئیس بیمارستان شهداء تکاب گزارشی در مورد آمار مبتلایان و بیماری کوید 19 در شهرستان و نیز تعداد بیماران بستری و سرپائی و موارد فوتی ناشی از بیماری کوید 19 ارائه کردند.

دکتر سعیدی مدیر شبکه بهداشت تکاب به عدم وجود دستگاه سونوگرافی دوم برای بیماران الکتیو و سرپائی در بیمارستان اشاره کرد و گفت: بدلیل حجم بالای مراجعه بیماران سرپائی به بیمارستان و محدودیت سالن انتظار و عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، مراجعین بیشتر در معرض ابتلا به ویروس کرونا قرار دارند که این مشکل با تهیه دستگاه سونوگرافی جدید و ارائه خدمات به بیماران در محل درمانگاه تخصصی برطرف خواهد شد.

دکتر سعیدی در ادامه به کمبود تختهای بستری بیمارستان بخصوص بخش ایزوله اشاره کرد و افزود: بعلت افزایش تعداد بیماران مبتلا به کوید 19 ، با مشکل کمبود امکانات و تخت بستری مواجه خواهیم شد.

وی با اشاره به پروژه بیمارستان 64 تختخوابی در حال احداث این شهرستان ادامه داد باید روند پیشرفت احداث بیمارستان همسو با نصب و راه اندازی تجهیزات چهارگانه بیمارستان که در شهرستان مستقر شده است باشد تا به هنگام بهره برداری از آن دچار مشکل نشویم.

دکتر ابرازه قائم مقام دبیر ستاد ملی مبارزه با کوید 19 وزارت بهداشت ضمن تقدیر از زحمات پزشکان و پرستاران و پرسنل شبکه بهداشت و درمان و ارائه خدمات به مردم در راستای مقابله با ویروس کرونا گفت: تعداد 4 دستگاه ونتیلاتور به تجهیزات بیمارستان اضافه شده و پیگیری لازم را برای تهیه تعدادی دیگر نیز انجام خواهد شد .

قائم مقام دبیر ستاد ملی کوید 19 وزارت بهداشت افزود: بیمارستان شهداء تکاب ، تنها بیمارستان در شهرستان می باشد که بیماران غیرکرونایی نیر با رعایت پروتکل های بهداشتی در سایر بخشها بستری هستند و امیدواریم با پیگیری هایی که انجام خواهیم داد بیمارستان جدید  نیز هرچه سریعتر تکمیل شده و به بهره برداری برسد.

دکتر ابرازه از بخشهای ایزوله و ICU بیمارستان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات و کمبوها امکانات و تجهیزات این بخشها و نیز مشکلات بیماران قرار گرفت .١٤:٤٩ - دوشنبه ٩ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٣١٥٣٩    /    تعداد نمایش : ١٠٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج