صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩
اخبار > بازدید شبانه دکتر ایرج حریرچی معاون کل درمان وزارت بهداشت از بیمارستان بوکان


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش کارشی روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان

بازدید شبانه دکتر ایرج حریرچی معاون کل درمان وزارت بهداشت از بیمارستان بوکان

دکتر ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت و دكتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشكي آذربایجان غربی ، بصورت شبانه در شبکه بهداشت و درمان بوکان حضور یافته و از بیمارستان این شهرستان بازدید کردند .

در این بازدید که یکشنبه شب 8  تیر 1399 انجام گرفت، حاج انور حبیب زاده نماینده مردم شهرستان بوکان ،فرماندار شهرستان مهندس خسروپور ، دکتر محمد عباسی مدیر شبکه  و رئیس بیمارستان شهرستان  نیز حضور داشتند .

حبیب زاده نماینده مردم شهرستان بوکان طس سخنانی گفت: مشکلاتی در شهرستان بوکان گریبان گیر عرصه سلامت و تیم مدیریت شهری است  که  اهتمام و توجه ویژه مسؤلین امر را می طلبد.

حبیب زاده در ادامه با اشاره به وضعیت اقتصادی مردم و محدودیت های اعمال شده از ابتدای اپیدمی خواستار توجه ویژه دولت و مساعدت برای گذر از این شرایط شد.

 درادامه جلسه دکتر محمد عباسی مدیر شبکه بهداشت ودرمان بوکان ضمن تشکر از همراهی و همکاری مدیران استانی و شهرستانی و سپاس ویژه از پرسنل زحمت کش و خیرین عرصه سلامت شهرستان بوکان که شبانه روز و خستگی ناپذیر در مقابله با پاندمی عالم گیر کووید 19 در کنار مردم عزیز شهرستان بوده اند گفت: انسجام و هماهنگی مسئولین استانی و شهرستانی، بوکان را از بحران های جدی در مورد کرونا و افزایش میزان‌ مرگ و میر نجات داد.

وی با اشاره به جذب موافقت اصولی بخش آنژیوگرافی برای بوکان از طرف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین مهیا بودن مکان فیزیکی و وجود متخصصین بومی برای ارائه این خدمت ارزشمند، به مردم عزیز بوکان و شهرستان های همجوار، همراهی و مساعدت مسئولین حاضر را برای راه اندازی این بخش خواستار شد.

دکتر عباسی در ادامه به نیازهای شهرستان از جمله اکسیژن ساز ، تخصیص اعتبار برای تجهیز کلینیک فوق تخصصی بیمارستان بوکان ، تعیین تکلیف بیمارستان 250 تخت خوابی کلنگ زنی شده و تامین اعتبار برای آن و نیاز به رادیولوژیست اشاره کرد.

در ادامه دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی گفت: شهرستان بوکان در مورد کرونا بسیار خوب عمل کرده، انسجام و هماهنگی،تدبیر مدیران ، تخصص پرسنل و همراهی خیرین عرصه سلامت در این شهرستان ستودنی است.

دکتر ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وضعیت شهرستان را با توجه به شاخص های موجود از ابتدای شیوع بیماری مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت که: مهم‌ترین اصل در پیشگیری از این بیماری، همچنان رعایت اصول بهداشتی، فاصله گذاری فیزیکی و اجتماعی و استفاده از ماسک در همه فعالیت ها است و با رعایت این نکات می‌توانیم سلامت خود و دیگران را حفظ کنیم.

 دکتر حریرچی معاون کل وزارت بهداشت تاکید نمود که به صورت ویژه نیازهای سلامت شهرستان پیگیری خواهد شد.

دکتر حریرچی در این بازدید ضمن حضور در بخش‌های مختلف بیمارستان، با مسئولان و  همکاران گفت و گو کرده و فرآیندهای ارائه خدمت به مراجعان را بررسی کرد. آمارهای مراجعه روزانه، روند معاینه مراجعان و  فرآیندهای ارجاع و پیگیری، از جمله نکات مورد بررسی معاون کل وزارت بهداشت در این بازدید بود.‌١٦:٣٣ - دوشنبه ٩ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٣١٥٣٨    /    تعداد نمایش : ١٨١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج