صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
اخبار > سری دوم تجهیزات بیمارستان جدید وارد تکاب شد


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مقصودی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب

سری دوم تجهیزات بیمارستان جدید وارد تکاب شد

در مورخه بیست و نهم اردیبهشت ماه سالجاری سری دوم تجهیزات بیمارستان جدیدالاحداث تکاب وارد شهرستان شد و در سالن جهاد کشاورزی تخلیه گردید .

دکتر سعیدی مدیر شبکه بهداشت و درمان تکاب در گفتگو با روابط عمومی گفت : با توجه پیگیری ها و مساعدت های مسئولین شهرستانی و استانی  در راستای تکمیل و راه اندازی بیمارستان جدیدالاحداث شهرستان تکاب بخش دوم از تجهیزات چهار گانه این بیمارستان در قالب دو محموله شامل تجهیزات پشتیبانی از جمله آزمایشگاه ، بخش ضدعفونی مرکزی، رختشویخانه و آشپزخانه در انبار سالن جهاد کشاورزی شهرستان تکاب تخلیه و انبار شد .

وی افزود: تجهیزات پزشکی و تخصصی باقی مانده این بیمارستان در انبار ستاد دانشگاه نیز بلافاصله پس از تحویل پروژه از سوی وزارت راه و شهرسازی به دانشگاه ، جهت نصب و راه اندازی ارسال خواهد شد .

دکتر سعیدی در خصوص وضعیت پروژه نیز گفت: این پروژه تاکنون پیشرفت 97 درصدی کلی داشته و در بخش توسعه اورزانس نیز پیشرفت 30 درصدی بوده که امیدواریم با اهتمام وزارت راه و شهرسازی و همکاری و پیگیری مسئولین استانی و شهرستانی این پروزه جهت بهره برداری بحویل وزارت بهداشت گردد .

وی تصریح کرد: این پروژه با توجه به شرایط استاندارد سازی و به روز رسانی نیاز به توسعه داشت که در این راستا توسعه بخش اورژانس در دستور کار قرارگرفت که تاکنون پیشرفت خوبی داشته است  .

مدیر شبکه بهداشت و درمان در پایان افزود: امیدواریم با پیشرفت و تکمیل این پروزه در آینده نزدیک گامی موثر در راستای ارائه خدمات بهینه بهداشتی درمانی و در خور شان مردم منطقه برداشته شود .٠٩:٠٠ - سه شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ٣٠٩٦٤    /    تعداد نمایش : ١٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج