صفحه اصلي | آرشیو اخبار | معرفی دانشگاه | چارت سازمانی | تماس با ما
پنج شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٩
اخبار > ضدعفونی معابر تکاب با بیش از500 هزار لیتر محلول ضدعفونی و گندزدا


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مقصودی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب

ضدعفونی معابر تکاب با بیش از500 هزار لیتر محلول ضدعفونی و گندزدا

دکتر سعیدی مدیر شبکه بهداشت و درمان تکاب در گفتگو با روابط عمومی گزیده ای از اقدامات واحد بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت تکاب در راستای مقابله با بیماری ناشی از ویروس کرونا عنوان کرد .

دکتر سعیدی در ابتدا به تشکیل تیم های مراقبت سلامت اشاره کرد و گفت: تیم هایی در کنار کارشناسان بیماریها جهت مراجعه به منزل بیماران مبتلا به ویروس کرونا که از بیمارستان ترخیص شده اند تشکیل و نسبت به ارائه آموزش های لازم اقدام می کنند .

وی در خصوص تشکیل تیم های مداخلات سالم سازی نیز افزود : تیم های مداخلات سالم سازی محیط به تعداد 6 تیم با همکاری ادارات  مختلف از جمله مرکز بهداشت سپاه شهرداری دامپزشکی اتاق اصناف و اماکن در سطح شهرو روستا در دوشیفت صبح و بعد از ظهر جهت انجام بازدیدها تشکیل شده است .

مدیر شبکه بهداشت و درمان تکاب در خصوص بازرسی های انجام شده نیز گفت: بازرسی از مراکز تهیه وتوزیع مواد غذایی و اماکن عمومی از ابتدای طرح تاکنون به تعداد 812 مورد بوده که طی این بازدیدها 4700 کیلوگر مواد غذایی ضبط و 6 مرکزتهیه وتوزیع موادغذایی و اماکن عمومی بعلت تخلفات بهداشتی با همکاری اتاق اصناف پلمب گردیده است .

وی ادامه داد: از آغاز شیوع بیماری ناشی از کرونا ویروس ، نظارت بر گندزدایی معابر عمومی با همکاری شهرداری و کمپین مردمی بهار همدلی انجام شده است که در این راستا بیش از 500 هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده جهت گندزدائی و ضدعفونی معابر استفاده شده است .

دکتر سعیدی اضافه کرد در راستای مقابله با ویروس کرونا 400 کیلوگرم پودر پرکلرین نیز جهت استفاده در اماکن عمومی و مساجد تحویل و آموزشهای لازم در خصوص  طریقه استفاده  نیز ارائه شده است .

 


١٠:٣٥ - پنج شنبه ٧ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ٢٩٩٩٦    /    تعداد نمایش : ٥٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج